5 HRS-sterren

Xin Jun Yue Hotel

Parkeergelegenheid niet beschikbaar
Wifi
Kabel-tv
Lift
Airconditioning

Nog geen beoordeling

Fochen Road (Fochen Lu), Chencun Town, 528313 Foshan

Locatie en afstanden

location target

Fochen Road (Fochen Lu), Chencun Town, 528313 Foshan

Dichtstbijzijnde luchthaven49 km
Dichtstbijzijnd station5 km
Stadscentrum14 km

Hotelvoorwaarden en informatie

Populairste faciliteiten

Wifi
Kabel-tv
Lift
Airconditioning

Veelgestelde vragen over Xin Jun Yue Hotel

Sorry, geen parkeergelegenheid voor gasten van het Xin Jun Yue Hotel.
Netheid van het hotel, Prijs-kwaliteit en Ambiance/sfeer in het hotel werden bijzonder hoog gewaardeerd.
Het dichtstbijzijnde station is 5 km verwijderd van de accommodatie.
Het dichtstbijzijnde vliegveld is 49 km van het hotel.
Helaas biedt het Xin Jun Yue Hotel geen voordelen voor HRS-gasten.
Het hotel heeft geen eigen restaurant.
Xin Jun Yue Hotel is helaas niet drempelvrij.
De hotelkamers in Xin Jun Yue Hotel zijn uitgerust met een eigen airconditioning.
Helaas kunt u dit hotel niet gratis annuleren.
U kunt in het hotel betalen met de volgende betaalmiddelen:
  • dotJapan Credit Bureau
  • dotAmerican Express
  • dotVisa
  • dotMastercard
  • dotDiners Club
  • dotChina UnionPay
Met uw myHRS-account kunt u bij onze partners 'Miles & More', 'BahnBonus' miles en punten verdienen telkens wanneer u een hotel boekt.
Topcijfers voor HRS:

Hotelinformatie

Betaalopties

  • Japan Credit Bureau
  • American Express
  • Visa
  • Mastercard
  • Diners Club
  • China UnionPay