2 HRS-sterren

Southern Cross Inn Matsumoto

Parkeergelegenheid niet beschikbaar
Huisdieren toegestaan
Lift

8,1

Zeer goed

Gebaseerd op 1 beoordeling

Ote 4-9-3, 390-0874 Matsumoto-shi

Locatie en afstanden

location target

Ote 4-9-3, 390-0874 Matsumoto-shi

Dichtstbijzijnde luchthaven9 km
Dichtstbijzijnd station1 km

Hotelvoorwaarden en informatie

Hotel Beschrijving

Southern Cross Inn Matsumoto is gelegen in Matsumoto, op 12 minuten lopen van station Matsumoto en 3,9 km van Japan Ukiyo-e Museum. Het hotel met 2 sterren biedt gratis fietsen en heeft kamers met airconditioning, gratis WiFi, een eigen badkamer. Suwa-meer ligt op 33 km van het hotel en station Kami-suwa ligt op 36 km. Alle kamers bij het hotel hebben een bureau en een flatscreen-tv. Alle kamers bij Southern Cross Inn Matsumoto hebben beddengoed en handdoeken. Je kunt bij de accommodatie genieten van een als buffet aangeboden ontbijt. Het personeel van de receptie spreekt Engels, Japans en Chinees, en geeft je graag praktische info over de omgeving. Canora Hall ligt op 29 km van Southern Cross Inn Matsumoto, en Kasteel Matsumoto ligt 6 minuten lopen verderop. Vliegveld Luchthaven Matsumoto ligt op 12 km afstand. Laat van te voren weten wat je verwachte aankomsttijd is. Tijdens het boeken kun je het veld Speciale Verzoeken gebruiken, of je kunt rechtstreeks contact opnemen met de accommodatie met de contactgegevens in de boekingsbevestiging.

Populairste faciliteiten

Lift
Huisdieren toegestaan

Veelgestelde vragen over Southern Cross Inn Matsumoto

Sorry, geen parkeergelegenheid voor gasten van het Southern Cross Inn Matsumoto.
Southern Cross Inn Matsumoto werd gewaardeerd 8.1 door 1 gasten gemiddeld.
Netheid van het hotel, Prijs-kwaliteit en Ambiance/sfeer in het hotel werden bijzonder hoog gewaardeerd.
100 % van de gasten bevelen het Southern Cross Inn Matsumoto aan voor hun volgende verblijf.
Check-in is op zijn vroegst mogelijk vanaf klok.
Uitchecken is mogelijk niet later dan klok.
Het dichtstbijzijnde station is 1 km verwijderd van de accommodatie.
Het dichtstbijzijnde vliegveld is 9 km van het hotel.
Helaas biedt het Southern Cross Inn Matsumoto geen voordelen voor HRS-gasten.
Het hotel heeft geen eigen restaurant.
Southern Cross Inn Matsumoto is helaas niet drempelvrij.
Helaas hebben de hotelkamers in het Southern Cross Inn Matsumoto geen eigen airconditioning.
Helaas kunt u dit hotel niet gratis annuleren.
U kunt in het hotel betalen met de volgende betaalmiddelen:
  • dotVisa
  • dotMastercard
  • dotAmerican Express
  • dotDiners Club
  • dotJapan Credit Bureau
Met uw myHRS-account kunt u bij onze partners 'Miles & More', 'BahnBonus' miles en punten verdienen telkens wanneer u een hotel boekt.
Topcijfers voor HRS:

Hotelinformatie

Betaalopties

  • Visa
  • Mastercard
  • American Express
  • Diners Club
  • Japan Credit Bureau