Echeng Hoel (Sanjiang Fengyu Bridge)
Echeng Hoel (Sanjiang Fengyu Bridge)
Echeng Hoel (Sanjiang Fengyu Bridge)
Echeng Hoel (Sanjiang Fengyu Bridge)
4 HRS-sterren

Echeng Hoel (Sanjiang Fengyu Bridge)

Nog geen beoordeling

Building 25, Jiangwan Yipin, No.9, Fuqiao West Road, Guyi town, undefined Liuzhou

Locatie en afstanden

location target

Building 25, Jiangwan Yipin, No.9, Fuqiao West Road, Guyi town, undefined Liuzhou

Dichtstbijzijnde luchthaven76 km
Dichtstbijzijnd station150 km
Stadscentrum160 km

Hotelvoorwaarden en informatie

Veelgestelde vragen over Echeng Hoel (Sanjiang Fengyu Bridge)

Sorry, geen parkeergelegenheid voor gasten van het Echeng Hoel (Sanjiang Fengyu Bridge).
Netheid van het hotel, Prijs-kwaliteit en Ambiance/sfeer in het hotel werden bijzonder hoog gewaardeerd.
Het dichtstbijzijnde station is 154 km verwijderd van de accommodatie.
Het dichtstbijzijnde vliegveld is 76 km van het hotel.
Helaas biedt het Echeng Hoel (Sanjiang Fengyu Bridge) geen voordelen voor HRS-gasten.
Het hotel heeft geen eigen restaurant.
Echeng Hoel (Sanjiang Fengyu Bridge) is helaas niet drempelvrij.
Helaas hebben de hotelkamers in het Echeng Hoel (Sanjiang Fengyu Bridge) geen eigen airconditioning.
Helaas kunt u dit hotel niet gratis annuleren.
U kunt in het hotel betalen met de volgende betaalmiddelen:
  • dotChina UnionPay
  • dotVisa
Met uw myHRS-account kunt u bij onze partners 'Miles & More', 'BahnBonus' miles en punten verdienen telkens wanneer u een hotel boekt.
Topcijfers voor HRS:

Hotelinformatie

Betaalopties

  • China UnionPay
  • Visa