4 HRS-sterren

Sheraton Chengdu Pidu

Inchecken: 14:00Uitchecken: 12:00
Parkeergelegenheid
Zwembad
Wifi
Hotelbar
Lift
87.5%
van de gasten beveelt aan

9,0

Uitstekend

Gebaseerd op 8 beoordelingen

NO 560 HUASHI STREET PIDU DISTRICT, 611730 Chengdu

Locatie en afstanden

location target

NO 560 HUASHI STREET PIDU DISTRICT, 611730 Chengdu

Chengdu Shuangliu International Airport30 km
Dichtstbijzijnd station3,4 km
Stadscentrum30 km

Hotelvoorwaarden en informatie

Populairste faciliteiten

Zwembad
Wifi
Hotelbar
Lift
Parkeergelegenheid

Veelgestelde vragen over Sheraton Chengdu Pidu

Gasten van het Sheraton Chengdu Pidu kunnen gebruik maken van de volgende parkeerfaciliteiten:
  • dotParkeergelegenheid hoort bij hotel
Sheraton Chengdu Pidu werd gewaardeerd 9 door 8 gasten gemiddeld.
Netheid van het hotel, Prijs-kwaliteit en Ambiance/sfeer in het hotel werden bijzonder hoog gewaardeerd.
87.5 % van de gasten bevelen het Sheraton Chengdu Pidu aan voor hun volgende verblijf.
Check-in is op zijn vroegst mogelijk vanaf 14:00 klok.
Uitchecken is mogelijk niet later dan 12:00 klok.
Het dichtstbijzijnde station is 3.4 km verwijderd van de accommodatie.
Het dichtstbijzijnde vliegveld is 30 km van het hotel.
Helaas biedt het Sheraton Chengdu Pidu geen voordelen voor HRS-gasten.
Het hotel heeft geen eigen restaurant.
Sheraton Chengdu Pidu is een van de barrièrevrije hotels in Chengdu.
Helaas hebben de hotelkamers in het Sheraton Chengdu Pidu geen eigen airconditioning.
Helaas kunt u dit hotel niet gratis annuleren.
U kunt in het hotel betalen met de volgende betaalmiddelen:
  • dotVisa
  • dotMastercard
  • dotJapan Credit Bureau
  • dotDiners Club
  • dotAmerican Express
Met uw myHRS-account kunt u bij onze partners 'Miles & More', 'BahnBonus' miles en punten verdienen telkens wanneer u een hotel boekt.
Topcijfers voor HRS:

Hotelinformatie

Servicetijden

Vroegste check-in

14:00

Laatste check-out

12:00

Betaalopties

  • Visa
  • Mastercard
  • Japan Credit Bureau
  • Diners Club
  • American Express