2 HRS-sterren

Hepu jinkele business hotel

Inchecken: 14:00Uitchecken: 08:00

Nog geen beoordeling

35 huanzhu south road, hepu, guangxi, China, undefined Beihai

Locatie en afstanden

location target

35 huanzhu south road, hepu, guangxi, China, undefined Beihai

Dichtstbijzijnde luchthaven16 km
Dichtstbijzijnd station24 km
Stadscentrum22 km

Hotelvoorwaarden en informatie

Veelgestelde vragen over Hepu jinkele business hotel

Sorry, geen parkeergelegenheid voor gasten van het Hepu jinkele business hotel.
Netheid van het hotel, Prijs-kwaliteit en Ambiance/sfeer in het hotel werden bijzonder hoog gewaardeerd.
Check-in is op zijn vroegst mogelijk vanaf 14:00 klok.
Uitchecken is mogelijk niet later dan 08:00 klok.
Het dichtstbijzijnde station is 24 km verwijderd van de accommodatie.
Het dichtstbijzijnde vliegveld is 16 km van het hotel.
Helaas biedt het Hepu jinkele business hotel geen voordelen voor HRS-gasten.
Het hotel heeft geen eigen restaurant.
Hepu jinkele business hotel is helaas niet drempelvrij.
Helaas hebben de hotelkamers in het Hepu jinkele business hotel geen eigen airconditioning.
Helaas kunt u dit hotel niet gratis annuleren.
U kunt in het hotel betalen met de volgende betaalmiddelen:
  • dotMastercard
  • dotJapan Credit Bureau
  • dotChina UnionPay
  • dotAmerican Express
  • dotVisa
Met uw myHRS-account kunt u bij onze partners 'Miles & More', 'BahnBonus' miles en punten verdienen telkens wanneer u een hotel boekt.
Topcijfers voor HRS:

Hotelinformatie

Servicetijden

Vroegste check-in

14:00

Laatste check-out

08:00

Betaalopties

  • Mastercard
  • Japan Credit Bureau
  • China UnionPay
  • American Express
  • Visa