2 HRS-sterren

HOP INN Chaengwattana

  • Huisdieren toegestaan

  • Lift

Nog geen beoordeling

1/79, Moo.4, Klongkluea, Pakkret, Nonthaburi, 11120 Nonthaburi

Locatie en afstanden

location target

1/79, Moo.4, Klongkluea, Pakkret, Nonthaburi, 11120 Nonthaburi

Dichtstbijzijnde luchthaven35 km
Dichtstbijzijnd station19 km
Stadscentrum10 km

Hotelvoorwaarden en informatie

Hotel Beschrijving

HOP INN Chaengwattana is gelegen in Nonthaburi, op 4,5 km van IMPACT Muang Thong Thani, en biedt accommodatie met gratis WiFi en gratis privéparkeren. Dit hotel met 2 sterren biedt een 24-uursreceptie. De accommodatie is rookvrij en bevindt zich op 14 km van Central Plaza Ladprao. Alle kamers bij het hotel hebben een bureau, een flatscreen-tv, een eigen badkamer, beddengoed en handdoeken. Chatuchakmarkt ligt op 15 km van HOP INN Chaengwattana, en Central Festival EastVille ligt 21 km verderop. Vliegveld Internationale luchthaven Don Mueang ligt op 11 km afstand. Guests under the age of 18 can only check in with a parent. A surcharge of TBH 200 per person, per day applies for each additional guest aged 12 years and above who you wish to add to your booking. Gasten zijn verplicht om een ​​geldig identiteitsbewijs met foto en een creditcard te tonen bij het inchecken. Houd er rekening mee dat alle Speciale Verzoeken afhankelijk zijn van beschikbaarheid en mogelijk extra kosten met zich meebrengen. Gasten onder de 18 jaar kunnen alleen inchecken met een ouder of officiële voogd.

Populairste faciliteiten

  • Lift
  • Huisdieren toegestaan

Gratis voor gasten van HRS

  • Parkeergelegenheid direct bij het hotel

Veelgestelde vragen over HOP INN Chaengwattana

Sorry, geen parkeergelegenheid voor gasten van het HOP INN Chaengwattana.
Netheid van het hotel, Prijs-kwaliteit en Ambiance/sfeer in het hotel werden bijzonder hoog gewaardeerd.
Check-in is op zijn vroegst mogelijk vanaf klok.
Uitchecken is mogelijk niet later dan klok.
Het dichtstbijzijnde station is 19 km verwijderd van de accommodatie.
Het dichtstbijzijnde vliegveld is 35 km van het hotel.
De volgende voordelen die HRS-klanten krijgen bij het boeken van het HOP INN Chaengwattana:
  • dotParkeergelegenheid direct bij het hotel
Het hotel heeft geen eigen restaurant.
HOP INN Chaengwattana is helaas niet drempelvrij.
Helaas hebben de hotelkamers in het HOP INN Chaengwattana geen eigen airconditioning.
Helaas kunt u dit hotel niet gratis annuleren.
U kunt in het hotel betalen met de volgende betaalmiddelen:
  • dotJapan Credit Bureau
  • dotMastercard
  • dotVisa
Met uw myHRS-account kunt u bij onze partners 'Miles & More', 'BahnBonus' miles en punten verdienen telkens wanneer u een hotel boekt.
Topcijfers voor HRS:

Hotelinformatie

Betaalopties

  • Japan Credit Bureau
  • Mastercard
  • Visa