2 HRS-sterren

Nakum Hotel

Parkeergelegenheid niet beschikbaar
Huisdieren toegestaan

Nog geen beoordeling

2 calle 6-80 zona 1, Santa Elena, Petén, 01001 Flores

Locatie en afstanden

location target

2 calle 6-80 zona 1, Santa Elena, Petén, 01001 Flores

Dichtstbijzijnde luchthaven3 km
Stadscentrum1 km

Hotelvoorwaarden en informatie

Hotel Beschrijving

Nakum Hotel biedt accommodatie in Flores. Het hotel met 2 sterren biedt een tuin en heeft kamers met airconditioning, gratis WiFi, een eigen badkamer. De units bij het hotel hebben een tv met kabelzenders. Alle kamers bij Nakum Hotel hebben beddengoed en handdoeken. Het personeel van de receptie spreekt Engels en Spaans, en staat 24 uur per dag voor je klaar om informatie te geven. Vliegveld Internationale luchthaven Mundo Maya ligt op 2 km van de accommodatie. Betaling vooraf per bankoverschrijving is vereist. Nadat je geboekt hebt, neemt de accommodatie contact met je op met betaalinstructies.

Populairste faciliteiten

Huisdieren toegestaan

Veelgestelde vragen over Nakum Hotel

Sorry, geen parkeergelegenheid voor gasten van het Nakum Hotel.
Netheid van het hotel, Prijs-kwaliteit en Ambiance/sfeer in het hotel werden bijzonder hoog gewaardeerd.
Check-in is op zijn vroegst mogelijk vanaf klok.
Uitchecken is mogelijk niet later dan klok.
Het dichtstbijzijnde vliegveld is 3 km van het hotel.
Helaas biedt het Nakum Hotel geen voordelen voor HRS-gasten.
Het hotel heeft geen eigen restaurant.
Nakum Hotel is helaas niet drempelvrij.
Helaas hebben de hotelkamers in het Nakum Hotel geen eigen airconditioning.
Helaas kunt u dit hotel niet gratis annuleren.
U kunt in het hotel betalen met de volgende betaalmiddelen:
  • dotVisa
  • dotMastercard
  • dotAmerican Express
Met uw myHRS-account kunt u bij onze partners 'Miles & More', 'BahnBonus' miles en punten verdienen telkens wanneer u een hotel boekt.
Topcijfers voor HRS:

Hotelinformatie

Betaalopties

  • Visa
  • Mastercard
  • American Express