3 HRS-sterren

Apartotel Obelisco San José Aeropuerto

  • Huisdieren toegestaan

Nog geen beoordeling

Ciudad Cariari, Bosques de Doña Rosa, 11000 San José

Locatie en afstanden

location target

Ciudad Cariari, Bosques de Doña Rosa, 11000 San José

Dichtstbijzijnde luchthaven3 km
Dichtstbijzijnd station10 km
Stadscentrum10 km

Hotelvoorwaarden en informatie

Hotel Beschrijving

Apartotel Obelisco San José Aeropuerto is gelegen in San José, op 39 km van Nationaal Park Poas en 8,1 km van Parque Diversiones. De accommodatie biedt gratis WiFi, een tuin met een buitenzwembad, uitzicht op het zwembad en toegang tot een fitnessruimte en een hot tub. De accommodatie heeft een hot tub en een bubbelbad. Het aparthotel biedt een terras, uitzicht op de tuin, een zithoek, een flatscreen-tv met kabelzenders, een volledig uitgeruste keuken met een koelkast en een oven, en tevens een eigen badkamer met bidet en gratis toiletartikelen. Er is ook een magnetron, broodrooster en een koffiezetapparaat. Estadio Nacional de Costa Rica ligt op 9,4 km van Apartotel Obelisco San José Aeropuerto, en stadspark La Sabana ligt 10 km verderop. Vliegveld Internationale luchthaven Juan Santamaría ligt op 7 km van de accommodatie. Deze accommodatie accepteert geen vrijgezellenfeesten en soortgelijke evenementen. Gasten zijn verplicht om een ​​geldig identiteitsbewijs met foto en een creditcard te tonen bij het inchecken. Houd er rekening mee dat alle Speciale Verzoeken afhankelijk zijn van beschikbaarheid en mogelijk extra kosten met zich meebrengen.

Populairste faciliteiten

  • Huisdieren toegestaan

Gratis voor gasten van HRS

  • Parkeergelegenheid direct bij het hotel

Veelgestelde vragen over Apartotel Obelisco San José Aeropuerto

Sorry, geen parkeergelegenheid voor gasten van het Apartotel Obelisco San José Aeropuerto.
Netheid van het hotel, Prijs-kwaliteit en Ambiance/sfeer in het hotel werden bijzonder hoog gewaardeerd.
Check-in is op zijn vroegst mogelijk vanaf klok.
Uitchecken is mogelijk niet later dan klok.
Het dichtstbijzijnde station is 10 km verwijderd van de accommodatie.
Het dichtstbijzijnde vliegveld is 3 km van het hotel.
De volgende voordelen die HRS-klanten krijgen bij het boeken van het Apartotel Obelisco San José Aeropuerto:
  • dotParkeergelegenheid direct bij het hotel
Het hotel heeft geen eigen restaurant.
Apartotel Obelisco San José Aeropuerto is een van de barrièrevrije hotels in San José.
Helaas hebben de hotelkamers in het Apartotel Obelisco San José Aeropuerto geen eigen airconditioning.
Helaas kunt u dit hotel niet gratis annuleren.
U kunt in het hotel betalen met de volgende betaalmiddelen:
  • dotMastercard
  • dotAmerican Express
  • dotVisa
Met uw myHRS-account kunt u bij onze partners 'Miles & More', 'BahnBonus' miles en punten verdienen telkens wanneer u een hotel boekt.
Topcijfers voor HRS:

Hotelinformatie

Betaalopties

  • Mastercard
  • American Express
  • Visa