2 HRS-sterren

Hainan Kangcheng Health and Wellness Center

Inchecken: 12:00Uitchecken: 12:00

Nog geen beoordeling

No. 190, Jiyang Avenue, undefined Sanya

Locatie en afstanden

location target

No. 190, Jiyang Avenue, undefined Sanya

Dichtstbijzijnde luchthaven15 km
Dichtstbijzijnd station9 km
Stadscentrum6 km

Hotelvoorwaarden en informatie

Veelgestelde vragen over Hainan Kangcheng Health and Wellness Center

Sorry, geen parkeergelegenheid voor gasten van het Hainan Kangcheng Health and Wellness Center.
Netheid van het hotel, Prijs-kwaliteit en Ambiance/sfeer in het hotel werden bijzonder hoog gewaardeerd.
Check-in is op zijn vroegst mogelijk vanaf 12:00 klok.
Uitchecken is mogelijk niet later dan 12:00 klok.
Het dichtstbijzijnde station is 9 km verwijderd van de accommodatie.
Het dichtstbijzijnde vliegveld is 15 km van het hotel.
Helaas biedt het Hainan Kangcheng Health and Wellness Center geen voordelen voor HRS-gasten.
Het hotel heeft geen eigen restaurant.
Hainan Kangcheng Health and Wellness Center is helaas niet drempelvrij.
Helaas hebben de hotelkamers in het Hainan Kangcheng Health and Wellness Center geen eigen airconditioning.
Helaas kunt u dit hotel niet gratis annuleren.
U kunt in het hotel betalen met de volgende betaalmiddelen:
  • dotChina UnionPay
  • dotVisa
  • dotJapan Credit Bureau
  • dotAmerican Express
  • dotMastercard
Met uw myHRS-account kunt u bij onze partners 'Miles & More', 'BahnBonus' miles en punten verdienen telkens wanneer u een hotel boekt.
Topcijfers voor HRS:

Hotelinformatie

Servicetijden

Vroegste check-in

12:00

Laatste check-out

12:00

Betaalopties

  • China UnionPay
  • Visa
  • Japan Credit Bureau
  • American Express
  • Mastercard