3 HRS-sterren

Hanoi Golden Sunshine Villa Hotel and Travel

  • Huisdieren toegestaan

  • Lift

  • Hotelbar

Nog geen beoordeling

68 Hang Trong - Hoan Kiem, 0 Hanoi

Locatie en afstanden

location target

68 Hang Trong - Hoan Kiem, 0 Hanoi

Dichtstbijzijnde luchthaven22 km
Dichtstbijzijnd station2 km
Stadscentrum1 km

Hotelvoorwaarden en informatie

Hotel Beschrijving

Hanoi Golden Sunshine Villa Hotel and Travel beschikt over royale kamers en suites met airconditioning en gratis WiFi. Hier bevindt u zich op slechts 75 meter afstand van het Hoan Kiem-meer, in de oude wijk van Hanoi. Dit hotel heeft een restaurant en een 24-uursreceptie. Op 800 meter afstand ligt de markt Dong Xuan. De afstand naar het mausoleum van Ho Chi Minh en naar Chùa Một Cột, de pagode met 1 zuil, bedraagt 1,5 km. Het Westmeer is 2 km verderop te vinden. Alle kamers en suites bieden een kluis, een minibar en een waterkoker. Er is ook en flatscreen-tv met kabelzenders aanwezig. Verder treft u in elke kamer een zithoek aan en een privébadkamer met een douche, een föhn en gratis toiletartikelen. Bij het inchecken ontvangt u een gratis welkomstdrankje. U kunt er ook gebruikmaken van een excursiebalie, een bagagedepot en gratis parkeergelegenheid in de buurt. Het ontbijt wordt in bar & restaurant Conner van Hanoi Golden Sunshine Villa Hotel and Travel opgediend.

Populairste faciliteiten

  • Huisdieren toegestaan
  • Lift
  • Hotelbar

Veelgestelde vragen over Hanoi Golden Sunshine Villa Hotel and Travel

Sorry, geen parkeergelegenheid voor gasten van het Hanoi Golden Sunshine Villa Hotel and Travel.
Netheid van het hotel, Prijs-kwaliteit en Ambiance/sfeer in het hotel werden bijzonder hoog gewaardeerd.
Check-in is op zijn vroegst mogelijk vanaf klok.
Uitchecken is mogelijk niet later dan klok.
Het dichtstbijzijnde station is 2 km verwijderd van de accommodatie.
Het dichtstbijzijnde vliegveld is 22 km van het hotel.
Helaas biedt het Hanoi Golden Sunshine Villa Hotel and Travel geen voordelen voor HRS-gasten.
Het hotel heeft geen eigen restaurant.
Hanoi Golden Sunshine Villa Hotel and Travel is helaas niet drempelvrij.
Helaas hebben de hotelkamers in het Hanoi Golden Sunshine Villa Hotel and Travel geen eigen airconditioning.
Helaas kunt u dit hotel niet gratis annuleren.
U kunt in het hotel betalen met de volgende betaalmiddelen:
  • dotDiners Club
  • dotMastercard
  • dotChina UnionPay
  • dotAmerican Express
  • dotVisa
  • dotJapan Credit Bureau
Met uw myHRS-account kunt u bij onze partners 'Miles & More', 'BahnBonus' miles en punten verdienen telkens wanneer u een hotel boekt.
Topcijfers voor HRS:

Hotelinformatie

Betaalopties

  • Diners Club
  • Mastercard
  • China UnionPay
  • American Express
  • Visa
  • Japan Credit Bureau