2 HRS-sterren

Manchester Inn

Parkeergelegenheid
Kabel-tv
Parkeergelegenheid

Nog geen beoordeling

100 E. Center Street, 06040 Manchester

Locatie en afstanden

location target

100 E. Center Street, 06040 Manchester

Dichtstbijzijnde luchthaven23 km
Stadscentrum1 km

Hotelvoorwaarden en informatie

Populairste faciliteiten

Kabel-tv
Parkeergelegenheid

Veelgestelde vragen over Manchester Inn

Gasten van het Manchester Inn kunnen gebruik maken van de volgende parkeerfaciliteiten:
  • dotParkeergelegenheid hoort bij hotel
Netheid van het hotel, Prijs-kwaliteit en Ambiance/sfeer in het hotel werden bijzonder hoog gewaardeerd.
Het dichtstbijzijnde vliegveld is 23 km van het hotel.
Helaas biedt het Manchester Inn geen voordelen voor HRS-gasten.
Het hotel heeft geen eigen restaurant.
Manchester Inn is helaas niet drempelvrij.
Helaas hebben de hotelkamers in het Manchester Inn geen eigen airconditioning.
Helaas kunt u dit hotel niet gratis annuleren.
U kunt in het hotel betalen met de volgende betaalmiddelen:
  • dotMastercard
  • dotAmerican Express
  • dotVisa
Met uw myHRS-account kunt u bij onze partners 'Miles & More', 'BahnBonus' miles en punten verdienen telkens wanneer u een hotel boekt.
Topcijfers voor HRS:

Hotelinformatie

Betaalopties

  • Mastercard
  • American Express
  • Visa