3 HRS-sterren

Hotel La Pace

Parkeergelegenheid niet beschikbaar
Huisdieren toegestaan
Lift
Hotelbar

Nog geen beoordeling

Via Roma 10, 53041 Asciano

Locatie en afstanden

location target

Via Roma 10, 53041 Asciano

Hotelvoorwaarden en informatie

Hotel Beschrijving

Hotel La Pace is gelegen in Asciano, op 28 km van Piazza del Campo, en heeft een aantal voorzieningen, waaronder een tuin, een restaurant en een bar. Het hotel met 3 sterren biedt een seizoensgebonden buitenzwembad en heeft kamers met airconditioning, gratis WiFi, een eigen badkamer. De accommodatie biedt roomservice en een conciërgedienst voor gasten. De units bij het hotel hebben een flatscreen-tv met satellietzenders en een kluisje. Alle kamers hebben een bureau. Je kunt bij de accommodatie genieten van een als buffet aangeboden ontbijt, continentaal ontbijt of Italiaans ontbijt. San Cristoforo Church ligt op 28 km van Hotel La Pace, en Palazzo Chigi-Saracini ligt 29 km verderop. Vliegveld Luchthaven Perugia San Francesco d'Assisi ligt op 90 km van de accommodatie. Room rates on 31 December include a gala dinner. Extra guests will be charged separately.Laat van te voren weten wat je verwachte aankomsttijd is. Tijdens het boeken kun je het veld Speciale Verzoeken gebruiken, of je kunt rechtstreeks contact opnemen met de accommodatie met de contactgegevens in de boekingsbevestiging. Gasten zijn verplicht om een ​​geldig identiteitsbewijs met foto en een creditcard te tonen bij het inchecken. Houd er rekening mee dat alle Speciale Verzoeken afhankelijk zijn van beschikbaarheid en mogelijk extra kosten met zich meebrengen. Zwembad is gesloten van do 1 okt 2026 t/m do 15 apr 2027

Populairste faciliteiten

Huisdieren toegestaan
Lift
Hotelbar

Veelgestelde vragen over Hotel La Pace

Sorry, geen parkeergelegenheid voor gasten van het Hotel La Pace.
Netheid van het hotel, Prijs-kwaliteit en Ambiance/sfeer in het hotel werden bijzonder hoog gewaardeerd.
Check-in is op zijn vroegst mogelijk vanaf klok.
Uitchecken is mogelijk niet later dan klok.
Helaas biedt het Hotel La Pace geen voordelen voor HRS-gasten.
Het hotel heeft geen eigen restaurant.
Hotel La Pace is een van de barrièrevrije hotels in Asciano.
Helaas hebben de hotelkamers in het Hotel La Pace geen eigen airconditioning.
Helaas kunt u dit hotel niet gratis annuleren.
U kunt in het hotel betalen met de volgende betaalmiddelen:
  • dotChina UnionPay
  • dotVisa
  • dotDiners Club
  • dotMastercard
Met uw myHRS-account kunt u bij onze partners 'Miles & More', 'BahnBonus' miles en punten verdienen telkens wanneer u een hotel boekt.
Topcijfers voor HRS:

Hotelinformatie

Betaalopties

  • China UnionPay
  • Visa
  • Diners Club
  • Mastercard