1 HRS-sterren

Albergo Calcagno

Parkeergelegenheid niet beschikbaar
Huisdieren toegestaan

Nog geen beoordeling

50 Via Vittorio Veneto, 17022 Borgio Verezzi

Locatie en afstanden

location target

50 Via Vittorio Veneto, 17022 Borgio Verezzi

Hotelvoorwaarden en informatie

Hotel Beschrijving

Albergo Calcagno is gelegen in Borgio Verezzi, op 3 minuten lopen van Spiaggia di Borgio Verezzi en 9,4 km van Baia dei Saraceni. Dit hotel met 1 ster biedt gratis WiFi. Toeristenhaven van Varazze ligt op 41 km van het hotel en Varazze Train Station ligt op 41 km. Alle kamers bij het hotel hebben een bureau en een flatscreen-tv. Naast een eigen badkamer met een bidet en gratis toiletartikelen, hebben bepaalde units bij Albergo Calcagno ook uitzicht op zeezicht. Alle units hebben een kledingkast. Je kunt bij de accommodatie genieten van een Italiaans ontbijt. Grotten van Toirano ligt op 13 km van Albergo Calcagno, en Alassio tourist's port ligt 21 km verderop. Vliegveld Luchthaven Genua Cristoforo Colombo ligt op 65 km afstand.

Populairste faciliteiten

Huisdieren toegestaan

Veelgestelde vragen over Albergo Calcagno

Sorry, geen parkeergelegenheid voor gasten van het Albergo Calcagno.
Netheid van het hotel, Prijs-kwaliteit en Ambiance/sfeer in het hotel werden bijzonder hoog gewaardeerd.
Check-in is op zijn vroegst mogelijk vanaf klok.
Uitchecken is mogelijk niet later dan klok.
Helaas biedt het Albergo Calcagno geen voordelen voor HRS-gasten.
Het hotel heeft geen eigen restaurant.
Albergo Calcagno is helaas niet drempelvrij.
Helaas hebben de hotelkamers in het Albergo Calcagno geen eigen airconditioning.
Helaas kunt u dit hotel niet gratis annuleren.
U kunt in het hotel betalen met de volgende betaalmiddelen:
  • dotMastercard
  • dotVisa
Met uw myHRS-account kunt u bij onze partners 'Miles & More', 'BahnBonus' miles en punten verdienen telkens wanneer u een hotel boekt.
Topcijfers voor HRS:

Hotelinformatie

Betaalopties

  • Mastercard
  • Visa