2 HRS-sterren

Cobblestone Inn & Suites Maryville

Parkeergelegenheid niet beschikbaar
Huisdieren toegestaan

Nog geen beoordeling

2 Fall Drive, MO 64468 Maryville

Locatie en afstanden

location target

2 Fall Drive, MO 64468 Maryville

Hotelvoorwaarden en informatie

Hotel Beschrijving

Cobblestone Inn & Suites Maryville ligt in Maryville. Het hotel met 2 sterren biedt een fitnesscentrum en heeft kamers met airconditioning en gratis WiFi. Voor een drankje kun je terecht bij de snackbar. De kamers zijn voorzien van een koelkast. Er is een continentaal ontbijt beschikbaar bij het hotel. Bij Cobblestone Inn & Suites Maryville kun je genieten van activiteiten in en rond Maryville, zoals wandelen en vissen. Er is een 24-uursreceptie, gedeelde lounge en business centre bij de accommodatie. Vliegveld Internationale luchthaven Kansas City ligt op 131 km afstand. Gasten zijn verplicht om een ​​geldig identiteitsbewijs met foto en een creditcard te tonen bij het inchecken. Houd er rekening mee dat alle Speciale Verzoeken afhankelijk zijn van beschikbaarheid en mogelijk extra kosten met zich meebrengen.

Populairste faciliteiten

Huisdieren toegestaan

Gratis voor gasten van HRS

  • Parkeergelegenheid direct bij het hotel

Veelgestelde vragen over Cobblestone Inn & Suites Maryville

Sorry, geen parkeergelegenheid voor gasten van het Cobblestone Inn & Suites Maryville.
Netheid van het hotel, Prijs-kwaliteit en Ambiance/sfeer in het hotel werden bijzonder hoog gewaardeerd.
Check-in is op zijn vroegst mogelijk vanaf klok.
Uitchecken is mogelijk niet later dan klok.
De volgende voordelen die HRS-klanten krijgen bij het boeken van het Cobblestone Inn & Suites Maryville:
  • dotParkeergelegenheid direct bij het hotel
Het hotel heeft geen eigen restaurant.
Cobblestone Inn & Suites Maryville is een van de barrièrevrije hotels in Maryville.
Helaas hebben de hotelkamers in het Cobblestone Inn & Suites Maryville geen eigen airconditioning.
Helaas kunt u dit hotel niet gratis annuleren.
U kunt in het hotel betalen met de volgende betaalmiddelen:
  • dotAmerican Express
  • dotMastercard
  • dotVisa
Met uw myHRS-account kunt u bij onze partners 'Miles & More', 'BahnBonus' miles en punten verdienen telkens wanneer u een hotel boekt.
Topcijfers voor HRS:

Hotelinformatie

Betaalopties

  • American Express
  • Mastercard
  • Visa