4 HRS-sterren

Sota Metekhi Hotel Tbilisi

Parkeergelegenheid niet beschikbaar
Zwembad
Huisdieren toegestaan
Lift
Huisdieren toegestaan
Hotelbar

Nog geen beoordeling

34 Viktor Jorbenadze Street, 0103 Tiflis

Locatie en afstanden

location target

34 Viktor Jorbenadze Street, 0103 Tiflis

Hotelvoorwaarden en informatie

Hotel Beschrijving

Sota Metekhi Hotel Tbilisi bevindt zich in Tbilisi, op 1,9 km van Vrijheidsplein, en biedt accommodatie met een tuin, gratis privéparkeren, een gedeelde lounge en een terras. Dit hotel met 4 sterren biedt een bar. De accommodatie biedt een 24-uursreceptie, luchthaventransfers, roomservice en gratis WiFi in de hele accommodatie. Alle kamers zijn voorzien van airconditioning, een flatscreen-tv met satellietzenders, een koelkast, een waterkoker, een bidet, gratis toiletartikelen en een bureau. De kamers hebben een kluisje; sommige kamers hebben ook een balkon en andere hebben ook uitzicht op de stad. Alle kamers bij het hotel hebben beddengoed en handdoeken. Je kunt bij Sota Metekhi Hotel Tbilisi genieten van een als buffet aangeboden ontbijt. De accommodatie biedt een barbecue. Populaire bezienswaardigheden in de buurt van Sota Metekhi Hotel Tbilisi zijn Saint George's Armenian Cathedral, Presidential Palace en Metekhi-kerk. Vliegveld Internationale luchthaven Tbilisi ligt op 12 km van de accommodatie.

Populairste faciliteiten

Zwembad
Lift
Huisdieren toegestaan
Hotelbar

Gratis voor gasten van HRS

  • Parkeergelegenheid direct bij het hotel

Veelgestelde vragen over Sota Metekhi Hotel Tbilisi

Sorry, geen parkeergelegenheid voor gasten van het Sota Metekhi Hotel Tbilisi.
Netheid van het hotel, Prijs-kwaliteit en Ambiance/sfeer in het hotel werden bijzonder hoog gewaardeerd.
Check-in is op zijn vroegst mogelijk vanaf klok.
Uitchecken is mogelijk niet later dan klok.
De volgende voordelen die HRS-klanten krijgen bij het boeken van het Sota Metekhi Hotel Tbilisi:
  • dotParkeergelegenheid direct bij het hotel
Het hotel heeft geen eigen restaurant.
Sota Metekhi Hotel Tbilisi is helaas niet drempelvrij.
Helaas hebben de hotelkamers in het Sota Metekhi Hotel Tbilisi geen eigen airconditioning.
Helaas kunt u dit hotel niet gratis annuleren.
U kunt in het hotel betalen met de volgende betaalmiddelen:
  • dotJapan Credit Bureau
  • dotAmerican Express
  • dotMastercard
  • dotChina UnionPay
  • dotVisa
  • dotDiners Club
Met uw myHRS-account kunt u bij onze partners 'Miles & More', 'BahnBonus' miles en punten verdienen telkens wanneer u een hotel boekt.
Topcijfers voor HRS:

Hotelinformatie

Betaalopties

  • Japan Credit Bureau
  • American Express
  • Mastercard
  • China UnionPay
  • Visa
  • Diners Club