4 HRS-sterren

Sea Princess Hotel

Parkeergelegenheid niet beschikbaar
Huisdieren toegestaan

Nog geen beoordeling

Hotel motel zone, Road # 01, Sea inn point, Kolatoli, Cox's Bazar, 4700 Cox's Bazar

Locatie en afstanden

location target

Hotel motel zone, Road # 01, Sea inn point, Kolatoli, Cox's Bazar, 4700 Cox's Bazar

Hotelvoorwaarden en informatie

Hotel Beschrijving

Sea Princess Hotel is een accommodatie met 4 sterren en bevindt zich in Cox's Bazar, met zicht op het strand. Deze accommodatie heeft ook een geldautomaat en een restaurant. De accommodatie biedt een 24-uursreceptie, luchthaventransfers, roomservice en gratis WiFi. Je kunt bij het hotel genieten van een continentaal ontbijt. Zeestrand van Cox's Bazar ligt op een paar minuten lopen van Sea Princess Hotel. Vliegveld Luchthaven Cox's Bazar ligt op 3 km van de accommodatie.

Populairste faciliteiten

Huisdieren toegestaan

Veelgestelde vragen over Sea Princess Hotel

Sorry, geen parkeergelegenheid voor gasten van het Sea Princess Hotel.
Netheid van het hotel, Prijs-kwaliteit en Ambiance/sfeer in het hotel werden bijzonder hoog gewaardeerd.
Check-in is op zijn vroegst mogelijk vanaf klok.
Uitchecken is mogelijk niet later dan klok.
Helaas biedt het Sea Princess Hotel geen voordelen voor HRS-gasten.
Het hotel heeft geen eigen restaurant.
Sea Princess Hotel is helaas niet drempelvrij.
Helaas hebben de hotelkamers in het Sea Princess Hotel geen eigen airconditioning.
Helaas kunt u dit hotel niet gratis annuleren.
U kunt in het hotel betalen met de volgende betaalmiddelen:
  • dotVisa
  • dotAmerican Express
  • dotMastercard
Met uw myHRS-account kunt u bij onze partners 'Miles & More', 'BahnBonus' miles en punten verdienen telkens wanneer u een hotel boekt.
Topcijfers voor HRS:

Hotelinformatie

Betaalopties

  • Visa
  • American Express
  • Mastercard