2 HRS-sterren

Tailongyuan Business Hotel (Runhengcheng Branch)

Inchecken: 12:00Uitchecken: 12:00

Nog geen beoordeling

2 Qiushi Road, Binhe New Area, undefined Baotou

Locatie en afstanden

location target

2 Qiushi Road, Binhe New Area, undefined Baotou

Hotelvoorwaarden en informatie

Veelgestelde vragen over Tailongyuan Business Hotel (Runhengcheng Branch)

Sorry, geen parkeergelegenheid voor gasten van het Tailongyuan Business Hotel (Runhengcheng Branch).
Netheid van het hotel, Prijs-kwaliteit en Ambiance/sfeer in het hotel werden bijzonder hoog gewaardeerd.
Check-in is op zijn vroegst mogelijk vanaf 12:00 klok.
Uitchecken is mogelijk niet later dan 12:00 klok.
Helaas biedt het Tailongyuan Business Hotel (Runhengcheng Branch) geen voordelen voor HRS-gasten.
Het hotel heeft geen eigen restaurant.
Tailongyuan Business Hotel (Runhengcheng Branch) is helaas niet drempelvrij.
Helaas hebben de hotelkamers in het Tailongyuan Business Hotel (Runhengcheng Branch) geen eigen airconditioning.
Helaas kunt u dit hotel niet gratis annuleren.
U kunt in het hotel betalen met de volgende betaalmiddelen:
  • dotChina UnionPay
  • dotAmerican Express
  • dotMastercard
  • dotVisa
  • dotJapan Credit Bureau
Met uw myHRS-account kunt u bij onze partners 'Miles & More', 'BahnBonus' miles en punten verdienen telkens wanneer u een hotel boekt.
Topcijfers voor HRS:

Hotelinformatie

Servicetijden

Vroegste check-in

12:00

Laatste check-out

12:00

Betaalopties

  • China UnionPay
  • American Express
  • Mastercard
  • Visa
  • Japan Credit Bureau