2 HRS-sterren

Harbor Tea Mansion Hotel (Jitouqiao Branch)

Inchecken: 12:00Uitchecken: 12:00

Nog geen beoordeling

Within Chaoyin Village Comprehensive Market, undefined Chengdu

Locatie en afstanden

location target

Within Chaoyin Village Comprehensive Market, undefined Chengdu

Hotelvoorwaarden en informatie

Veelgestelde vragen over Harbor Tea Mansion Hotel (Jitouqiao Branch)

Sorry, geen parkeergelegenheid voor gasten van het Harbor Tea Mansion Hotel (Jitouqiao Branch).
Netheid van het hotel, Prijs-kwaliteit en Ambiance/sfeer in het hotel werden bijzonder hoog gewaardeerd.
Check-in is op zijn vroegst mogelijk vanaf 12:00 klok.
Uitchecken is mogelijk niet later dan 12:00 klok.
Helaas biedt het Harbor Tea Mansion Hotel (Jitouqiao Branch) geen voordelen voor HRS-gasten.
Het hotel heeft geen eigen restaurant.
Harbor Tea Mansion Hotel (Jitouqiao Branch) is helaas niet drempelvrij.
Helaas hebben de hotelkamers in het Harbor Tea Mansion Hotel (Jitouqiao Branch) geen eigen airconditioning.
Helaas kunt u dit hotel niet gratis annuleren.
U kunt in het hotel betalen met de volgende betaalmiddelen:
  • dotChina UnionPay
  • dotJapan Credit Bureau
  • dotMastercard
  • dotVisa
  • dotAmerican Express
Met uw myHRS-account kunt u bij onze partners 'Miles & More', 'BahnBonus' miles en punten verdienen telkens wanneer u een hotel boekt.
Topcijfers voor HRS:

Hotelinformatie

Servicetijden

Vroegste check-in

12:00

Laatste check-out

12:00

Betaalopties

  • China UnionPay
  • Japan Credit Bureau
  • Mastercard
  • Visa
  • American Express