2 HRS-sterren

Longyuan Hotel

Inchecken: 12:00Uitchecken: 12:00

Nog geen beoordeling

133 Tailuo Road (60 meters east of Taigu Station), undefined Jinzhong

Locatie en afstanden

location target

133 Tailuo Road (60 meters east of Taigu Station), undefined Jinzhong

Hotelvoorwaarden en informatie

Veelgestelde vragen over Longyuan Hotel

Sorry, geen parkeergelegenheid voor gasten van het Longyuan Hotel.
Netheid van het hotel, Prijs-kwaliteit en Ambiance/sfeer in het hotel werden bijzonder hoog gewaardeerd.
Check-in is op zijn vroegst mogelijk vanaf 12:00 klok.
Uitchecken is mogelijk niet later dan 12:00 klok.
Helaas biedt het Longyuan Hotel geen voordelen voor HRS-gasten.
Het hotel heeft geen eigen restaurant.
Longyuan Hotel is helaas niet drempelvrij.
Helaas hebben de hotelkamers in het Longyuan Hotel geen eigen airconditioning.
Helaas kunt u dit hotel niet gratis annuleren.
In het Longyuan Hotel zijn de receptietijden als volgt:
  • dotTijdens de week: 24 uur per dag aanwezig
  • dotIn het weekend: 24 uur per dag aanwezig
U kunt in het hotel betalen met de volgende betaalmiddelen:
  • dotAmerican Express
  • dotJapan Credit Bureau
  • dotChina UnionPay
  • dotMastercard
  • dotVisa
Met uw myHRS-account kunt u bij onze partners 'Miles & More', 'BahnBonus' miles en punten verdienen telkens wanneer u een hotel boekt.
Topcijfers voor HRS:

Hotelinformatie

Servicetijden

Receptie

24 uur per dag aanwezig

Receptie bemand tijdens het weekend

24 uur per dag aanwezig

Vroegste check-in

12:00

Laatste check-out

12:00

Betaalopties

  • American Express
  • Japan Credit Bureau
  • China UnionPay
  • Mastercard
  • Visa