Albert Court 8

Parkeergelegenheid niet beschikbaar
Huisdieren toegestaan

Nog geen beoordeling

8/50 little street, 2428 Forster

Locatie en afstanden

location target

8/50 little street, 2428 Forster

Hotelvoorwaarden en informatie

Hotel Beschrijving

Albert Court 8 ligt in Forster, op 5 minuten lopen van jachthaven Forster, en heeft uitzicht op het meer. De accommodatie ligt op minder dan 1 km van Forster Beach en 38 km van Myall Lakes en biedt gratis privéparkeren. Het appartement heeft 2 slaapkamers, een keuken met koelkast en vaatwasser, en 1 badkamer met een bidet, een haardroger en een wasmachine. Tegen betaling kan de accommodatie handdoeken en beddengoed verzorgen. Deze accommodatie ligt in een woonwijk, daarom wordt gasten gevraagd geen geluidsoverlast te veroorzaken. Gasten zijn verplicht om een ​​geldig identiteitsbewijs met foto en een creditcard te tonen bij het inchecken. Houd er rekening mee dat alle Speciale Verzoeken afhankelijk zijn van beschikbaarheid en mogelijk extra kosten met zich meebrengen.

Populairste faciliteiten

Huisdieren toegestaan

Gratis voor gasten van HRS

  • Parkeergelegenheid direct bij het hotel

Veelgestelde vragen over Albert Court 8

Sorry, geen parkeergelegenheid voor gasten van het Albert Court 8.
Netheid van het hotel, Prijs-kwaliteit en Ambiance/sfeer in het hotel werden bijzonder hoog gewaardeerd.
Check-in is op zijn vroegst mogelijk vanaf klok.
Uitchecken is mogelijk niet later dan klok.
De volgende voordelen die HRS-klanten krijgen bij het boeken van het Albert Court 8:
  • dotParkeergelegenheid direct bij het hotel
Het hotel heeft geen eigen restaurant.
Albert Court 8 is helaas niet drempelvrij.
Helaas hebben de hotelkamers in het Albert Court 8 geen eigen airconditioning.
Helaas kunt u dit hotel niet gratis annuleren.
U kunt in het hotel betalen met de volgende betaalmiddelen:
  • dotMastercard
  • dotVisa
Met uw myHRS-account kunt u bij onze partners 'Miles & More', 'BahnBonus' miles en punten verdienen telkens wanneer u een hotel boekt.
Topcijfers voor HRS:

Hotelinformatie

Betaalopties

  • Mastercard
  • Visa