4 HRS-sterren

Opera House by Indigo Flats Apt 2

  • Huisdieren toegestaan

Nog geen beoordeling

Apartment 2, WC2E 8HN Londen

Locatie en afstanden

location target

Apartment 2, WC2E 8HN Londen

Hotelvoorwaarden en informatie

Hotel Beschrijving

Apt 2, Opera House by Indigo Flats ligt in het centrum van Londen, op 7 minuten lopen van Trafalgar Square en 600 meter van National Gallery in London, en biedt accommodatie met uitzicht op de stad en gratis WiFi. Dit appartement ligt op 2,1 km van St Paul's Cathedral en 3,3 km van Sky Garden. Het appartement heeft 1 slaapkamer, een woonkamer, een volledig uitgeruste keuken met een koelkast en waterkoker, en 1 badkamer met een douche en gratis toiletartikelen. Handdoeken en beddengoed worden bij het appartement verzorgd. Populaire bezienswaardigheden in de buurt van het appartement zijn Piccadilly Circus, Big Ben en Buckingham Palace. Vliegveld Luchthaven London City ligt op 14 km afstand. The property will send you an email with check-in information, access codes, and emergency contact details once payment has been made. If you have any questions after reading this email, please contact the property. Please be advised that this property operates a self-check-in process. After the property receives your payment, you will be sent a key code by email 3 days before arrival. You will need to bring this key code with you to the property to let yourself in. If you do not have your key code, you will not be able to access the property. If you have booked to arrive within the next 14 days, you will be required to provide a copy of your passport within 48 hours of arrival. Please be advised that bed linen is provided per bed and not per person. Any additional linen will need to be requested in advance, is subject to availability, and incurs an additional cost. While we provide a very good and reliable internet service, we do not offer compensation should the WiFi signal drop out from time to time or if a third party should sever the line. We have good IT support, and issues are usually resolved in a timely manner. Any maintenance issues reported to us can sometimes take up to 48 hours to repair or replace, unless extremely urgent. However, we endeavor to resolve any issues as soon as possible. As the apartment is in central London, some street noise may be heard when inside the apartment. This is unavoidable with construction sites close by. We will report any construction activity outside reasonable hours to the council. We do not supply 3-pin adaptors. Please bring your own to the property. We are unable to inspect empty boxes and bags left in the property for mislaid items and cannot be held responsible for any losses.Deze accommodatie accepteert geen vrijgezellenfeesten en soortgelijke evenementen.

Populairste faciliteiten

  • Huisdieren toegestaan

Veelgestelde vragen over Opera House by Indigo Flats Apt 2

Sorry, geen parkeergelegenheid voor gasten van het Opera House by Indigo Flats Apt 2.
Netheid van het hotel, Prijs-kwaliteit en Ambiance/sfeer in het hotel werden bijzonder hoog gewaardeerd.
Check-in is op zijn vroegst mogelijk vanaf klok.
Uitchecken is mogelijk niet later dan klok.
Helaas biedt het Opera House by Indigo Flats Apt 2 geen voordelen voor HRS-gasten.
Het hotel heeft geen eigen restaurant.
Opera House by Indigo Flats Apt 2 is helaas niet drempelvrij.
Helaas hebben de hotelkamers in het Opera House by Indigo Flats Apt 2 geen eigen airconditioning.
Helaas kunt u dit hotel niet gratis annuleren.
U kunt in het hotel betalen met de volgende betaalmiddelen:
  • dotMastercard
  • dotVisa
Met uw myHRS-account kunt u bij onze partners 'Miles & More', 'BahnBonus' miles en punten verdienen telkens wanneer u een hotel boekt.
Topcijfers voor HRS:

Hotelinformatie

Betaalopties

  • Mastercard
  • Visa