4 HRS-sterren

Mortimer's Wines Loft - Adults Only Retreat

Parkeergelegenheid niet beschikbaar
Huisdieren toegestaan

Nog geen beoordeling

786 Burrendong Way, 2800 Orange

Locatie en afstanden

location target

786 Burrendong Way, 2800 Orange

Hotelvoorwaarden en informatie

Hotel Beschrijving

Mortimer's Wines Loft - Adults Only Retreat ligt in Orange en heeft accommodatie met airconditioning en een patio. Deze accommodatie heeft een balkon, gratis privéparkeren en gratis WiFi. Het appartement is uitgerust met een flatscreen-tv. Het appartement heeft ook een goed uitgeruste keuken met een koelkast, een vaatwasser en een oven, en gratis toiletartikelen. Vliegveld Luchthaven Orange ligt op 20 km afstand. Deze accommodatie accepteert geen vrijgezellenfeesten en soortgelijke evenementen.

Populairste faciliteiten

Huisdieren toegestaan

Gratis voor gasten van HRS

  • Parkeergelegenheid direct bij het hotel

Veelgestelde vragen over Mortimer's Wines Loft - Adults Only Retreat

Sorry, geen parkeergelegenheid voor gasten van het Mortimer's Wines Loft - Adults Only Retreat.
Netheid van het hotel, Prijs-kwaliteit en Ambiance/sfeer in het hotel werden bijzonder hoog gewaardeerd.
Check-in is op zijn vroegst mogelijk vanaf klok.
Uitchecken is mogelijk niet later dan klok.
De volgende voordelen die HRS-klanten krijgen bij het boeken van het Mortimer's Wines Loft - Adults Only Retreat:
  • dotParkeergelegenheid direct bij het hotel
Het hotel heeft geen eigen restaurant.
Mortimer's Wines Loft - Adults Only Retreat is helaas niet drempelvrij.
Helaas hebben de hotelkamers in het Mortimer's Wines Loft - Adults Only Retreat geen eigen airconditioning.
Helaas kunt u dit hotel niet gratis annuleren.
U kunt in het hotel betalen met de volgende betaalmiddelen:
  • dotMastercard
  • dotJapan Credit Bureau
  • dotDiners Club
  • dotAmerican Express
  • dotVisa
Met uw myHRS-account kunt u bij onze partners 'Miles & More', 'BahnBonus' miles en punten verdienen telkens wanneer u een hotel boekt.
Topcijfers voor HRS:

Hotelinformatie

Betaalopties

  • Mastercard
  • Japan Credit Bureau
  • Diners Club
  • American Express
  • Visa