2 HRS-sterren

B&B HOTEL Blois Sud Vineuil

  • Huisdieren toegestaan

  • Lift

Nog geen beoordeling

100 rue Lavoisier, 41350 Blois, Vineuil

Locatie en afstanden

location target

100 rue Lavoisier, 41350 Blois, Vineuil

Bij B&B Hôtel BLOIS in Vineuil zit je op korte afstand van Les P’tits Clous en Basilique Notre-dame De La Trinite. Dit hotel ligt in de buurt van St. Louis-kathedraal en Musée d'histoire naturelle.

Dichtstbijzijnde luchthaven43 km
Dichtstbijzijnd station6 km
Stadscentrum6 km

Hotelvoorwaarden en informatie

Hotel Beschrijving

B&B HOTEL Blois Sud Vineuil bevindt zich in Vineuil, op 5 km van Kathedraal van St. Louis van Blois en 5,7 km van Kasteel van Beauregard, en biedt accommodatie met een terras en gratis privéparkeren. Het hotel met 2 sterren biedt een tuin en heeft kamers met airconditioning, gratis WiFi, en een eigen badkamer. De accommodatie is rookvrij en is gelegen op 6,4 km van Treinstation Blois. Alle kamers bij het hotel hebben een bureau en een flatscreen-tv. Alle kamers hebben een kledingkast. B&B HOTEL Blois Sud Vineuil biedt een als buffet aangeboden ontbijt of continentaal ontbijt. Château de Blois ligt op 6,7 km van de accommodatie, en Château de Cheverny ligt 12 km verderop. Vliegveld Luchthaven Tours Val de Loire ligt op 61 km van de accommodatie. Please note than for more than 7 rooms booked, specific policies may apply. Our establishment is open from Monday to Thursday from 06:30 to 11:00 and from 17:00 to 21:00. Fridays from 06:30 to 11:00 and from 17:00 to 20:30, and Saturdays, Sundays and public holidays from 07:30 to 11:00 and from 17:00 to 20:30 Outside reception opening hours, go to the hotel entrance where an Automatic Room Dispenser allows you to retrieve your room number and access code at any time. To do this, have your reservation number and your bank card ready for payment, then follow the instructions on the screen. The access code to your room also opens the gate and the door to the hotel lobby if applicable.Gasten zijn verplicht om een ​​geldig identiteitsbewijs met foto en een creditcard te tonen bij het inchecken. Houd er rekening mee dat alle Speciale Verzoeken afhankelijk zijn van beschikbaarheid en mogelijk extra kosten met zich meebrengen.

Speciale kenmerken van het hotel

Nationale classificatie: ATOUT France, het Franse Bureau voor Toerisme, heeft aan deze accommodatie een officiële sterrenclassificatie toegekend. Toeslagen: De accommodatie brengt de volgende toeslagen en borgsommen in rekening tijdens de serviceverlening, het in- of uitchecken . Toeslag voor ontbijtbuffet: ca. EUR 6.15 voor volwassenen en ca. EUR 3 voor kinderen Toeslag voor huisdieren: EUR 4 per huisdier, per nacht Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.  Verplichte toeslagen en belastingen: De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald: De stad heft de volgende belasting: EUR 0.66 per persoon, per nacht We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven hieronder vermeld. Toch kunnen deze kosten variëren, bijvoorbeeld op basis van de verblijfsperiode of het geboekte kamertype.

Populairste faciliteiten

  • Lift
  • Huisdieren toegestaan

Gratis voor gasten van HRS

  • Parkeergelegenheid direct bij het hotel

Veelgestelde vragen over B&B HOTEL Blois Sud Vineuil

Sorry, geen parkeergelegenheid voor gasten van het B&B HOTEL Blois Sud Vineuil.
Netheid van het hotel, Prijs-kwaliteit en Ambiance/sfeer in het hotel werden bijzonder hoog gewaardeerd.
Check-in is op zijn vroegst mogelijk vanaf klok.
Uitchecken is mogelijk niet later dan klok.
Het dichtstbijzijnde station is 6 km verwijderd van de accommodatie.
Het dichtstbijzijnde vliegveld is 43 km van het hotel.
De volgende voordelen die HRS-klanten krijgen bij het boeken van het B&B HOTEL Blois Sud Vineuil:
  • dotParkeergelegenheid direct bij het hotel
Het hotel heeft geen eigen restaurant.
B&B HOTEL Blois Sud Vineuil is helaas niet drempelvrij.
Helaas hebben de hotelkamers in het B&B HOTEL Blois Sud Vineuil geen eigen airconditioning.
Helaas kunt u dit hotel niet gratis annuleren.
U kunt in het hotel betalen met de volgende betaalmiddelen:
  • dotMastercard
  • dotVisa
  • dotAmerican Express
Met uw myHRS-account kunt u bij onze partners 'Miles & More', 'BahnBonus' miles en punten verdienen telkens wanneer u een hotel boekt.
Topcijfers voor HRS:

Hotelinformatie

Betaalopties

  • Mastercard
  • Visa
  • American Express