4 HRS-sterren

Good Morning+ Nyköping

Inchecken: 14:00Uitchecken: 12:00
  • Gratis wifi

  • Parkeergelegenheid

  • Huisdieren toegestaan

  • Restaurant

  • Rookvrije kamer

  • Hotelbar

Nog geen beoordeling

Gumsbackevägen 2, 611 38 Nyköping, Södermanlands Län

Locatie en afstanden

location target

Gumsbackevägen 2, 611 38 Nyköping, Södermanlands Län

Het hotel bevindt zich buiten de stad met het centrum op ongeveer 2 kilometer afstand. Het kan gemakkelijk per bus worden bereikt (bushalte in de buurt van het hotel). Luchthaven Stockholm Skavsta ligt 10 kilometer verderop.

Stockholm Skavsta Airport8 km
Dichtstbijzijnd station100 m
Stadscentrum2 km

Hotelvoorwaarden en informatie

Hotel Beschrijving

Welkom in de gezelligheid van het Good Morning+ Nyköping. De heldere en kleurrijke kamers bieden genoeg ruimte om u languit te kunnen uitrekken en beschikken over alle moderne comfort. Door het hele gebouw is gratis internettoegang via Wi-Fi beschikbaar. In het restaurant kunt u genieten van Zweedse specialiteiten met Franse smaken. Tevens zijn er vergaderkamers beschikbaar. Gasten maken gratis gebruik van de lokale parkeerplaatsen.

Populairste faciliteiten

  • Rookvrije kamer
  • Hotelbar
  • Huisdieren toegestaan
  • Restaurant
  • Kabel-tv
  • Lift
  • Badkamer
  • Gratis wifi
  • Parkeergelegenheid

Gratis voor gasten van HRS

  • Gratis wifi

Veelgestelde vragen over Good Morning+ Nyköping

Gratis WLAN op de kamer is beschikbaar voor alle Good Morning+ Nyköping gasten.
Gasten van het Good Morning+ Nyköping kunnen gebruik maken van de volgende parkeerfaciliteiten:
  • dotParkeergelegenheid hoort bij hotel
  • dotParkeerplaats voor bussen bij hotel
Netheid van het hotel, Prijs-kwaliteit en Ambiance/sfeer in het hotel werden bijzonder hoog gewaardeerd.
Check-in is op zijn vroegst mogelijk vanaf 14:00 klok.
Uitchecken is mogelijk niet later dan 12:00 klok.
Het dichtstbijzijnde station is 0.1 km verwijderd van de accommodatie.
Het dichtstbijzijnde vliegveld is 8 km van het hotel.
De volgende voordelen die HRS-klanten krijgen bij het boeken van het Good Morning+ Nyköping:
  • dotGratis wifi
Het hotel heeft een eigen restaurant.
Good Morning+ Nyköping is helaas niet drempelvrij.
Helaas hebben de hotelkamers in het Good Morning+ Nyköping geen eigen airconditioning.
Helaas kunt u dit hotel niet gratis annuleren.
In het Good Morning+ Nyköping zijn de receptietijden als volgt:
  • dotTijdens de week: 24 uur per dag aanwezig
  • dotIn het weekend: 24 uur per dag aanwezig
U kunt in het hotel betalen met de volgende betaalmiddelen:
  • dotVisa
  • dotAmerican Express
  • dotDiners Club
  • dotMastercard
Met uw myHRS-account kunt u bij onze partners 'Miles & More', 'BahnBonus' miles en punten verdienen telkens wanneer u een hotel boekt.
Topcijfers voor HRS:
clean and safe

Clean & Safe Protocol

Self Inspected Hotel

Het hotel heeft een zelfinspectie ondergaan met betrekking tot de verbeterde beschermende maatregelen.

Hotelinformatie

Servicetijden

Receptie

24 uur per dag aanwezig

Receptie bemand tijdens het weekend

24 uur per dag aanwezig

Vroegste check-in

14:00

Laatste check-out

12:00

Gesproken talen

  • Meertalig personeel staat 24 uur per dag klaar

Betaalopties

  • Visa
  • American Express
  • Diners Club
  • Mastercard