3 HRS-sterren

Gold Dust West

Parkeergelegenheid
Zwembad
Wifi
Hotelbar
Rolstoelvriendelijk
Parkeergelegenheid

Nog geen beoordeling

2171 HWY 50 EAST WILLIAM ST, 89701 Carson City

Locatie en afstanden

location target

2171 HWY 50 EAST WILLIAM ST, 89701 Carson City

Dichtstbijzijnde luchthaven36 km
Stadscentrum3 km

Hotelvoorwaarden en informatie

Populairste faciliteiten

Wifi
Zwembad
Hotelbar
Rolstoelvriendelijk
Parkeergelegenheid

Veelgestelde vragen over Gold Dust West

Gasten van het Gold Dust West kunnen gebruik maken van de volgende parkeerfaciliteiten:
  • dotParkeergelegenheid hoort bij hotel
  • dotGemarkeerde parkeerplaats voor minder-validen
Netheid van het hotel, Prijs-kwaliteit en Ambiance/sfeer in het hotel werden bijzonder hoog gewaardeerd.
Check-in is op zijn vroegst mogelijk vanaf klok.
Uitchecken is mogelijk niet later dan klok.
Het dichtstbijzijnde vliegveld is 36 km van het hotel.
Helaas biedt het Gold Dust West geen voordelen voor HRS-gasten.
Het hotel heeft geen eigen restaurant.
Gold Dust West is een van de barrièrevrije hotels in Carson City.
Helaas hebben de hotelkamers in het Gold Dust West geen eigen airconditioning.
Helaas kunt u dit hotel niet gratis annuleren.
U kunt in het hotel betalen met de volgende betaalmiddelen:
  • dotDiners Club
  • dotAmerican Express
  • dotMastercard
  • dotJapan Credit Bureau
  • dotVisa
Met uw myHRS-account kunt u bij onze partners 'Miles & More', 'BahnBonus' miles en punten verdienen telkens wanneer u een hotel boekt.
Topcijfers voor HRS:

Hotelinformatie

Betaalopties

  • Diners Club
  • American Express
  • Mastercard
  • Japan Credit Bureau
  • Visa