5 HRS-sterren

Steigenberger Parkhotel Düsseldorf

Inchecken: 15:00Uitchecken: 12:00
Gratis wifi
Parkeergelegenheid
1 fles mineraalwater
Gratis gebruik van de sauna
Huisdieren toegestaan
Restaurant
Minibar

9,5

Uitstekend

Gebaseerd op 1 beoordeling

Königsallee 1a, 40212 Düsseldorf, Stadtmitte

Locatie en afstanden

location target

Königsallee 1a, 40212 Düsseldorf, Stadtmitte

Düsseldorf International Airport (DUS)7 km
Dichtstbijzijnd station0 m

Hotelvoorwaarden en informatie

Populairste faciliteiten

Minibar
Huisdieren toegestaan
Rookvrije kamer
Kluisje op de kamer
Bureau
Airconditioning
Kabel-tv
Hotelbar
Lift

Gratis voor gasten van HRS

  • 1 fles mineraalwater
  • Gratis gebruik van de sauna
  • Gratis wifi

Veelgestelde vragen over Steigenberger Parkhotel Düsseldorf

Gratis WLAN op de kamer is beschikbaar voor alle Steigenberger Parkhotel Düsseldorf gasten.
Gasten van het Steigenberger Parkhotel Düsseldorf kunnen gebruik maken van de volgende parkeerfaciliteiten:
  • dotParkeergelegenheid bij hotel
  • dotParkeergelegenheid hoort bij hotel
  • dotParkeergelegenheid van hotel, tarief per 24 uur: € 40,00
  • dotGemarkeerde parkeerplaats voor minder-validen
  • dotParkeren met oplaadmogelijkheid voor elektrische auto's
Steigenberger Parkhotel Düsseldorf werd gewaardeerd 9.5 door 1 gasten gemiddeld.
Netheid van het hotel, Prijs-kwaliteit en Ambiance/sfeer in het hotel werden bijzonder hoog gewaardeerd.
100 % van de gasten bevelen het Steigenberger Parkhotel Düsseldorf aan voor hun volgende verblijf.
Check-in is op zijn vroegst mogelijk vanaf 15:00 klok.
Uitchecken is mogelijk niet later dan 12:00 klok.
Het dichtstbijzijnde station is 0 km verwijderd van de accommodatie.
Het dichtstbijzijnde vliegveld is 7 km van het hotel.
De volgende voordelen die HRS-klanten krijgen bij het boeken van het Steigenberger Parkhotel Düsseldorf:
  • dot1 fles mineraalwater
  • dotGratis gebruik van de sauna
  • dotGratis wifi
Het hotel heeft een eigen restaurant.
Steigenberger Parkhotel Düsseldorf is een van de barrièrevrije hotels in Düsseldorf.
De hotelkamers in Steigenberger Parkhotel Düsseldorf zijn uitgerust met een eigen airconditioning.
Helaas kunt u dit hotel niet gratis annuleren.
In het Steigenberger Parkhotel Düsseldorf zijn de receptietijden als volgt:
  • dotTijdens de week: 24 uur per dag aanwezig
  • dotIn het weekend: 24 uur per dag aanwezig
U kunt in het hotel betalen met de volgende betaalmiddelen:
  • dotDiners Club
  • dotMastercard
  • dotPinpas
  • dotAmerican Express
  • dotVisa
  • dotFacturatie naar bedrijfsaccount mogelijk
Met uw myHRS-account kunt u bij onze partners 'Miles & More', 'BahnBonus' miles en punten verdienen telkens wanneer u een hotel boekt.
Topcijfers voor HRS:
clean and safe

Clean & Safe Protocol

Self Inspected Hotel

Het hotel heeft een zelfinspectie ondergaan met betrekking tot de verbeterde beschermende maatregelen.

Hotelinformatie

Servicetijden

Receptie

24 uur per dag aanwezig

Receptie bemand tijdens het weekend

24 uur per dag aanwezig

Vroegste check-in

15:00

Laatste check-out

12:00

Gesproken talen

  • Meertalig personeel staat 24 uur per dag klaar

Betaalopties

  • Diners Club
  • Mastercard
  • Pinpas
  • American Express
  • Visa
  • Facturatie naar bedrijfsaccount mogelijk