3 HRS-sterren

Hotel Terraza

Inchecken: 14:00Uitchecken: 12:00
Parkeergelegenheid niet beschikbaar
Huisdieren toegestaan
Wifi
Hotelbar

Nog geen beoordeling

STORA TORGET 1, 34130 Ljungby

Locatie en afstanden

location target

STORA TORGET 1, 34130 Ljungby

VXO-Vaxjo49 km
Dichtstbijzijnd station34 km

Hotelvoorwaarden en informatie

Populairste faciliteiten

Wifi
Hotelbar
Huisdieren toegestaan

Veelgestelde vragen over Hotel Terraza

Sorry, geen parkeergelegenheid voor gasten van het Hotel Terraza.
Netheid van het hotel, Prijs-kwaliteit en Ambiance/sfeer in het hotel werden bijzonder hoog gewaardeerd.
Check-in is op zijn vroegst mogelijk vanaf 14:00 klok.
Uitchecken is mogelijk niet later dan 12:00 klok.
Het dichtstbijzijnde station is 34 km verwijderd van de accommodatie.
Het dichtstbijzijnde vliegveld is 49 km van het hotel.
Helaas biedt het Hotel Terraza geen voordelen voor HRS-gasten.
Het hotel heeft geen eigen restaurant.
Hotel Terraza is een van de barrièrevrije hotels in Ljungby.
Helaas hebben de hotelkamers in het Hotel Terraza geen eigen airconditioning.
Helaas kunt u dit hotel niet gratis annuleren.
U kunt in het hotel betalen met de volgende betaalmiddelen:
  • dotJapan Credit Bureau
  • dotVisa
  • dotMastercard
  • dotDiners Club
  • dotAmerican Express
Met uw myHRS-account kunt u bij onze partners 'Miles & More', 'BahnBonus' miles en punten verdienen telkens wanneer u een hotel boekt.
Topcijfers voor HRS:

Hotelinformatie

Servicetijden

Vroegste check-in

14:00

Laatste check-out

12:00

Betaalopties

  • Japan Credit Bureau
  • Visa
  • Mastercard
  • Diners Club
  • American Express