3 HRS-sterren

Verdy Herton Hotel Yipin Tianxia Branch

Inchecken: 12:00Uitchecken: 12:00

Nog geen beoordeling

No. 8 Tongxing Road (near Jinsha Site and Yipintianxia Metro Station), 610036 Chengdu, Jinniu

Locatie en afstanden

location target

No. 8 Tongxing Road (near Jinsha Site and Yipintianxia Metro Station), 610036 Chengdu, Jinniu

Het Lvyin He Tai Hotel ligt binnen loopafstand van het beroemde Jinsha Site Museum, in het noordwesten van Chengdu, vlak bij het historische museum en park Du Fu Cottage en het centrale plein Tianfu Square. De populaire winkelstraat Chunxi Road ligt op 9 kilometer afstand.

Dichtstbijzijnde luchthaven14 km
Dichtstbijzijnd station5 km
Stadscentrum7 km

Hotelvoorwaarden en informatie

Hotel Beschrijving

Met zijn stijlvolle en uitnodigende interieur spreekt het Lvyin He Tai Hotel alle soorten reizigers die naar Chengdu komen aan. De kamers en suites zijn elegant ingericht en beschikken over moderne voorzieningen zoals een gratis snelle internetverbinding. Na een goede nachtrust in het Lvyin He Tai Hotel kunnen gasten de dag beginnen met een verkwikkend ontbijt.

Veelgestelde vragen over Verdy Herton Hotel Yipin Tianxia Branch

Sorry, geen parkeergelegenheid voor gasten van het Verdy Herton Hotel Yipin Tianxia Branch.
Netheid van het hotel, Prijs-kwaliteit en Ambiance/sfeer in het hotel werden bijzonder hoog gewaardeerd.
Check-in is op zijn vroegst mogelijk vanaf 12:00 klok.
Uitchecken is mogelijk niet later dan 12:00 klok.
Het dichtstbijzijnde station is 5 km verwijderd van de accommodatie.
Het dichtstbijzijnde vliegveld is 14 km van het hotel.
Helaas biedt het Verdy Herton Hotel Yipin Tianxia Branch geen voordelen voor HRS-gasten.
Het hotel heeft geen eigen restaurant.
Verdy Herton Hotel Yipin Tianxia Branch is helaas niet drempelvrij.
Helaas hebben de hotelkamers in het Verdy Herton Hotel Yipin Tianxia Branch geen eigen airconditioning.
Helaas kunt u dit hotel niet gratis annuleren.
In het Verdy Herton Hotel Yipin Tianxia Branch zijn de receptietijden als volgt:
  • dotTijdens de week: 24 uur per dag aanwezig
  • dotIn het weekend: 24 uur per dag aanwezig
U kunt in het hotel betalen met de volgende betaalmiddelen:
  • dotVisa
  • dotAmerican Express
  • dotChina UnionPay
  • dotJapan Credit Bureau
  • dotMastercard
Met uw myHRS-account kunt u bij onze partners 'Miles & More', 'BahnBonus' miles en punten verdienen telkens wanneer u een hotel boekt.
Topcijfers voor HRS:

Hotelinformatie

Servicetijden

Receptie

24 uur per dag aanwezig

Receptie bemand tijdens het weekend

24 uur per dag aanwezig

Vroegste check-in

12:00

Laatste check-out

12:00

Betaalopties

  • Visa
  • American Express
  • China UnionPay
  • Japan Credit Bureau
  • Mastercard