3 HRS-sterren

KOKO STAY Sagamihara

  • Huisdieren toegestaan

  • Lift

Nog geen beoordeling

Chuo-ku Kamimizo 5-1-30, 229-1123 Sagamihara-shi

Locatie en afstanden

location target

Chuo-ku Kamimizo 5-1-30, 229-1123 Sagamihara-shi

Het Hotel Wing International Sagamihara is gunstig gelegen op slechts 7 minuten rijden vanaf het station Sagamihara en 6 minuten lopen vanaf het Kamimizo station. U vindt vele golfbanen en uitgaansgelegenheden in de buurt.

Dichtstbijzijnde luchthaven38 km
Dichtstbijzijnd station1 km
Stadscentrum2 km

Hotelvoorwaarden en informatie

Hotel Beschrijving

KOKO STAY Sagamihara is goed gelegen in de wijk Chuo Ward in Sagamihara, en ligt op 12 km van Sanrio Puroland, 21 km van Takao (berg) en 21 km van Fuchu Park. Het hotel met 3 sterren biedt een restaurant en heeft kamers met airconditioning, gratis WiFi, en een eigen badkamer. Fuchunomori Park ligt op 22 km van het hotel en Inada Park ligt op 23 km. Alle kamers bij het hotel hebben een bureau. Kamers bij KOKO STAY Sagamihara hebben een flatscreen-tv en gratis toiletartikelen. Je kunt bij de accommodatie genieten van een als buffet aangeboden ontbijt. Het personeel van de receptie bij KOKO STAY Sagamihara staat de hele dag voor je klaar om hulp te geven. Fuchu Art Museum ligt op 22 km van het hotel, en JRA Racing Museum ligt 22 km verderop. Vliegveld Luchthaven Tokyo Haneda ligt op 58 km afstand. Guests with a tattoo may not be permitted to enter public bathing areas and other public facilities. The public bath is accessible at different hours for men and women.Laat van te voren weten wat je verwachte aankomsttijd is. Tijdens het boeken kun je het veld Speciale Verzoeken gebruiken, of je kunt rechtstreeks contact opnemen met de accommodatie met de contactgegevens in de boekingsbevestiging. Gasten zijn verplicht om een ​​geldig identiteitsbewijs met foto en een creditcard te tonen bij het inchecken. Houd er rekening mee dat alle Speciale Verzoeken afhankelijk zijn van beschikbaarheid en mogelijk extra kosten met zich meebrengen. Indien je tatoeages hebt, kan je de toegang tot de openbare baden en andere openbare voorzieningen waar de tatoeages zichtbaar zijn, worden ontzegd.

Populairste faciliteiten

  • Lift
  • Huisdieren toegestaan

Veelgestelde vragen over KOKO STAY Sagamihara

Sorry, geen parkeergelegenheid voor gasten van het KOKO STAY Sagamihara.
Netheid van het hotel, Prijs-kwaliteit en Ambiance/sfeer in het hotel werden bijzonder hoog gewaardeerd.
Check-in is op zijn vroegst mogelijk vanaf klok.
Uitchecken is mogelijk niet later dan klok.
Het dichtstbijzijnde station is 1 km verwijderd van de accommodatie.
Het dichtstbijzijnde vliegveld is 38 km van het hotel.
Helaas biedt het KOKO STAY Sagamihara geen voordelen voor HRS-gasten.
Het hotel heeft geen eigen restaurant.
KOKO STAY Sagamihara is helaas niet drempelvrij.
Helaas hebben de hotelkamers in het KOKO STAY Sagamihara geen eigen airconditioning.
Helaas kunt u dit hotel niet gratis annuleren.
U kunt in het hotel betalen met de volgende betaalmiddelen:
  • dotDiners Club
  • dotChina UnionPay
  • dotJapan Credit Bureau
  • dotMastercard
  • dotVisa
  • dotAmerican Express
Met uw myHRS-account kunt u bij onze partners 'Miles & More', 'BahnBonus' miles en punten verdienen telkens wanneer u een hotel boekt.
Topcijfers voor HRS:

Hotelinformatie

Betaalopties

  • Diners Club
  • China UnionPay
  • Japan Credit Bureau
  • Mastercard
  • Visa
  • American Express