2 HRS-sterren

Kristall Lago Residence

Inchecken: 15:00Uitchecken: 10:00
Parkeergelegenheid
Zwembad
Rookvrije kamer
Parkeergelegenheid

Nog geen beoordeling

Via Dolarici, 25015 Desenzano del Garda, BS

Locatie en afstanden

location target

Via Dolarici, 25015 Desenzano del Garda, BS

Bij Kristall Lago Residence in Desenzano del Garda is het amper enkele minuten lopen naar Romeinse Villa van Desenzano del Garda en Kathedraal van St. Maria Magdalena. Dit aparthotel ligt in de buurt van Castello di Desenzano en Porto di Maratona.

Dichtstbijzijnde luchthaven17 km
Dichtstbijzijnd station35 km
Stadscentrum1 km

Hotelvoorwaarden en informatie

Hotel Beschrijving

Doe of je thuis bent in één van de 35 kamers met kitchenettes, inclusief een koelkast en een magnetron. Alle kamers hebben balkons of terrassen. De kamers hebben een lcd-televisie met digitale zenders, terwijl je dankzij gratis wifi online blijft.Ter plaatse heb je parkeerplaatsen.Plezier gegarandeerd dankzij een seizoensgebonden buitenzwembad of geniet van het uitzicht vanuit een tuin.De locatie beschikt over een kinderzwembad en een seizoensgebonden buitenzwembad. De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.

Speciale kenmerken van het hotel

Belangrijke info voor vertrek: Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien. Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 2999.99 niet overschrijden. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging. Alleen geregistreerde hotelgasten worden in de kamers toegelaten. Toeslagen: De accommodatie brengt de volgende toeslagen en borgsommen in rekening tijdens de serviceverlening, het in- of uitchecken . Parkeerkosten: EUR 40.00 per week Toeslag voor huisdieren: EUR 8.00 per huisdier, per nacht Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.  Verplichte toeslagen en belastingen: De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald: Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie in rekening gebracht. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging. De stad heft de volgende belasting: EUR 0.90 per persoon, per nacht. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen die jonger zijn dan 14. We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven hieronder vermeld. Toch kunnen deze kosten variëren, bijvoorbeeld op basis van de verblijfsperiode of het geboekte kamertype.

Populairste faciliteiten

Rookvrije kamer
Zwembad
Parkeergelegenheid

Veelgestelde vragen over Kristall Lago Residence

Gasten van het Kristall Lago Residence kunnen gebruik maken van de volgende parkeerfaciliteiten:
  • dotParkeergelegenheid hoort bij hotel
Netheid van het hotel, Prijs-kwaliteit en Ambiance/sfeer in het hotel werden bijzonder hoog gewaardeerd.
Check-in is op zijn vroegst mogelijk vanaf 15:00 klok.
Uitchecken is mogelijk niet later dan 10:00 klok.
Het dichtstbijzijnde station is 35 km verwijderd van de accommodatie.
Het dichtstbijzijnde vliegveld is 17 km van het hotel.
Helaas biedt het Kristall Lago Residence geen voordelen voor HRS-gasten.
Het hotel heeft geen eigen restaurant.
Kristall Lago Residence is helaas niet drempelvrij.
Helaas hebben de hotelkamers in het Kristall Lago Residence geen eigen airconditioning.
Helaas kunt u dit hotel niet gratis annuleren.
U kunt in het hotel betalen met de volgende betaalmiddelen:
  • dotMastercard
  • dotVisa
  • dotAmerican Express
Met uw myHRS-account kunt u bij onze partners 'Miles & More', 'BahnBonus' miles en punten verdienen telkens wanneer u een hotel boekt.
Topcijfers voor HRS:

Hotelinformatie

Servicetijden

Vroegste check-in

15:00

Laatste check-out

10:00

Betaalopties

  • Mastercard
  • Visa
  • American Express