2 HRS-sterren

Bohe Yuanxiang Boutique Hotel

Inchecken: 12:00Uitchecken: 12:00

Nog geen beoordeling

50 meters east of the intersection of Jingguang Road and Huazhong Road (50 meters east of Jingsha Square, 200 meters south of Exit, 450000 Zhengzhou

Locatie en afstanden

location target

50 meters east of the intersection of Jingguang Road and Huazhong Road (50 meters east of Jingsha Square, 200 meters south of Exit, 450000 Zhengzhou

Dichtstbijzijnde luchthaven28 km
Dichtstbijzijnd station4 km
Stadscentrum4 km

Hotelvoorwaarden en informatie

Veelgestelde vragen over Bohe Yuanxiang Boutique Hotel

Sorry, geen parkeergelegenheid voor gasten van het Bohe Yuanxiang Boutique Hotel.
Netheid van het hotel, Prijs-kwaliteit en Ambiance/sfeer in het hotel werden bijzonder hoog gewaardeerd.
Check-in is op zijn vroegst mogelijk vanaf 12:00 klok.
Uitchecken is mogelijk niet later dan 12:00 klok.
Het dichtstbijzijnde station is 4 km verwijderd van de accommodatie.
Het dichtstbijzijnde vliegveld is 28 km van het hotel.
Helaas biedt het Bohe Yuanxiang Boutique Hotel geen voordelen voor HRS-gasten.
Het hotel heeft geen eigen restaurant.
Bohe Yuanxiang Boutique Hotel is helaas niet drempelvrij.
Helaas hebben de hotelkamers in het Bohe Yuanxiang Boutique Hotel geen eigen airconditioning.
Helaas kunt u dit hotel niet gratis annuleren.
U kunt in het hotel betalen met de volgende betaalmiddelen:
  • dotMastercard
  • dotAmerican Express
  • dotVisa
  • dotChina UnionPay
  • dotJapan Credit Bureau
Met uw myHRS-account kunt u bij onze partners 'Miles & More', 'BahnBonus' miles en punten verdienen telkens wanneer u een hotel boekt.
Topcijfers voor HRS:

Hotelinformatie

Servicetijden

Vroegste check-in

12:00

Laatste check-out

12:00

Betaalopties

  • Mastercard
  • American Express
  • Visa
  • China UnionPay
  • Japan Credit Bureau