5 HRS-sterren

Rosewood Beijing

Inchecken: 15:00Uitchecken: 12:00
Parkeergelegenheid niet beschikbaar
Zwembad
Huisdieren toegestaan
Lift
Huisdieren toegestaan

Nog geen beoordeling

Jing Guang Centre Hujialou Chaoyang District, 100020 Peking, Chaoyang

Locatie en afstanden

location target

Jing Guang Centre Hujialou Chaoyang District, 100020 Peking, Chaoyang

Hotelvoorwaarden en informatie

Populairste faciliteiten

Lift
Zwembad
Huisdieren toegestaan

Gratis voor gasten van HRS

  • Gratis gebruik van garage of parkeergelegenheid bij hotel

Veelgestelde vragen over Rosewood Beijing

Sorry, geen parkeergelegenheid voor gasten van het Rosewood Beijing.
Netheid van het hotel, Prijs-kwaliteit en Ambiance/sfeer in het hotel werden bijzonder hoog gewaardeerd.
Check-in is op zijn vroegst mogelijk vanaf 15:00 klok.
Uitchecken is mogelijk niet later dan 12:00 klok.
De volgende voordelen die HRS-klanten krijgen bij het boeken van het Rosewood Beijing:
  • dotGratis gebruik van garage of parkeergelegenheid bij hotel
Het hotel heeft geen eigen restaurant.
Rosewood Beijing is een van de barrièrevrije hotels in Peking.
Helaas hebben de hotelkamers in het Rosewood Beijing geen eigen airconditioning.
Helaas kunt u dit hotel niet gratis annuleren.
U kunt in het hotel betalen met de volgende betaalmiddelen:
  • dotDiners Club
  • dotChina UnionPay
  • dotMastercard
  • dotVisa
  • dotAmerican Express
Met uw myHRS-account kunt u bij onze partners 'Miles & More', 'BahnBonus' miles en punten verdienen telkens wanneer u een hotel boekt.
Topcijfers voor HRS:
clean and safe

Clean & Safe Protocol

Self Inspected Hotel

Het hotel heeft een zelfinspectie ondergaan met betrekking tot de verbeterde beschermende maatregelen.

Hotelinformatie

Servicetijden

Vroegste check-in

15:00

Laatste check-out

12:00

Betaalopties

  • Diners Club
  • China UnionPay
  • Mastercard
  • Visa
  • American Express