Rusticae Box Art Hotel-La Torre (ADULTS ONLY)
Rusticae Box Art Hotel-La Torre (ADULTS ONLY)
Rusticae Box Art Hotel-La Torre (ADULTS ONLY)
Rusticae Box Art Hotel-La Torre (ADULTS ONLY)
2 HRS-sterren

Rusticae Box Art Hotel-La Torre (ADULTS ONLY)

Parkeergelegenheid niet beschikbaar
Zwembad
Airconditioning
Kluisje op de kamer
Bureau
Badkamer

Nog geen beoordeling

Paseo de Rosales 48, 28450 Collado Mediano

Locatie en afstanden

location target

Paseo de Rosales 48, 28450 Collado Mediano

Madrid Barajas International Airport (MAD)46 km
Dichtstbijzijnd station7 km
Stadscentrum2 km

Hotelvoorwaarden en informatie

Populairste faciliteiten

Airconditioning
Zwembad
Kluisje op de kamer
Bureau
Badkamer
Kabel-tv

Veelgestelde vragen over Rusticae Box Art Hotel-La Torre (ADULTS ONLY)

Gasten van het Rusticae Box Art Hotel-La Torre (ADULTS ONLY) kunnen gebruik maken van de volgende parkeerfaciliteiten:
  • dotParkeerplaats voor bussen bij hotel
Netheid van het hotel, Prijs-kwaliteit en Ambiance/sfeer in het hotel werden bijzonder hoog gewaardeerd.
Check-in is op zijn vroegst mogelijk vanaf klok.
Uitchecken is mogelijk niet later dan klok.
Het dichtstbijzijnde station is 7 km verwijderd van de accommodatie.
Het dichtstbijzijnde vliegveld is 46 km van het hotel.
Helaas biedt het Rusticae Box Art Hotel-La Torre (ADULTS ONLY) geen voordelen voor HRS-gasten.
Het hotel heeft geen eigen restaurant.
Rusticae Box Art Hotel-La Torre (ADULTS ONLY) is een van de barrièrevrije hotels in Collado Mediano.
De hotelkamers in Rusticae Box Art Hotel-La Torre (ADULTS ONLY) zijn uitgerust met een eigen airconditioning.
Helaas kunt u dit hotel niet gratis annuleren.
In het Rusticae Box Art Hotel-La Torre (ADULTS ONLY) zijn de receptietijden als volgt:
  • dotTijdens de week: 08:30 - 08:30
  • dotIn het weekend: 08:30 - 23:30
U kunt in het hotel betalen met de volgende betaalmiddelen:
  • dotVisa
  • dotMastercard
Met uw myHRS-account kunt u bij onze partners 'Miles & More', 'BahnBonus' miles en punten verdienen telkens wanneer u een hotel boekt.
Topcijfers voor HRS:

Hotelinformatie

Servicetijden

Receptie

08:30 - 08:30

Receptie bemand tijdens het weekend

08:30 - 23:30

Betaalopties

  • Visa
  • Mastercard