3 HRS-sterren

Hotel Transit Kuala Lumpur

Inchecken: 15:00Uitchecken: 12:00
Parkeergelegenheid
Lift
Parkeergelegenheid

Nog geen beoordeling

42, Jalan Pudu, 55100 Kuala Lumpur, Wilayah Persekutuan

Locatie en afstanden

location target

42, Jalan Pudu, 55100 Kuala Lumpur, Wilayah Persekutuan

Bij Hotel Transit Kuala Lumpur zit je in hartje Kuala Lumpur, op loopafstand van Petaling Street en in de buurt van Merdeka-plein. Dit hotel ligt vlak bij Petronas Twin Towers en Maleisische parlementsgebouwen.

Dichtstbijzijnde luchthaven17 km
Dichtstbijzijnd station2 km
Stadscentrum2 km

Hotelvoorwaarden en informatie

Hotel Beschrijving

Doe of je thuis bent in één van de 176 klimaatgeregelde kamers met een minibar en een plasmatelevisie. Dankzij gratis wifi blijf je online, terwijl de tv met kabelzenders zorgt voor het kijkplezier. De privébadkamers met een douche hebben gratis toiletartikelen en een haardroger. Bij de voorzieningen horen een telefoon, net zoals een bureau en gratis mineraalwater.Enkele van de voorzieningen zijn een stomerij/wasserijservice, een 24-uurs receptie en een bagageopslagruimte. Ter plaatse heb je parkeerplaatsen.Stil je honger in het restaurant van het hotel, dat ontbijt en lunch serveert, of bestel een snack in een koffiebar/café.

Speciale kenmerken van het hotel

Belangrijke info voor vertrek: Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging. In deze accommodatie zijn huisdieren, waaronder geleidehonden, niet toegestaan. Toeslagen: De accommodatie brengt de volgende toeslagen en borgsommen in rekening tijdens de serviceverlening, het in- of uitchecken . Toeslag voor ontbijtbuffet: ca. MYR 25 voor volwassenen en ca. MYR 15 voor kinderen Parkeerkosten: MYR 5.30 per dag Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.  Verplichte toeslagen en belastingen: De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald: Borgsom: MYR 50.00 per verblijf Het land Maleisië heft een belasting van MYR 10.00 per accommodatie, per nacht, die bij de accommodatie dient te worden betaald. Vaste bewoners en bezoekers met een Maleisische nationaliteit zijn uitgezonderd van deze belasting. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de informatiegegevens in de boekingsbevestiging. We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven hieronder vermeld. Toch kunnen deze kosten variëren, bijvoorbeeld op basis van de verblijfsperiode of het geboekte kamertype.

Populairste faciliteiten

Lift
Parkeergelegenheid

Veelgestelde vragen over Hotel Transit Kuala Lumpur

Gasten van het Hotel Transit Kuala Lumpur kunnen gebruik maken van de volgende parkeerfaciliteiten:
  • dotParkeergelegenheid hoort bij hotel
Netheid van het hotel, Prijs-kwaliteit en Ambiance/sfeer in het hotel werden bijzonder hoog gewaardeerd.
Check-in is op zijn vroegst mogelijk vanaf 15:00 klok.
Uitchecken is mogelijk niet later dan 12:00 klok.
Het dichtstbijzijnde station is 2 km verwijderd van de accommodatie.
Het dichtstbijzijnde vliegveld is 17 km van het hotel.
Helaas biedt het Hotel Transit Kuala Lumpur geen voordelen voor HRS-gasten.
Het hotel heeft geen eigen restaurant.
Hotel Transit Kuala Lumpur is helaas niet drempelvrij.
Helaas hebben de hotelkamers in het Hotel Transit Kuala Lumpur geen eigen airconditioning.
Helaas kunt u dit hotel niet gratis annuleren.
U kunt in het hotel betalen met de volgende betaalmiddelen:
  • dotJapan Credit Bureau
  • dotVisa
  • dotAmerican Express
  • dotMastercard
Met uw myHRS-account kunt u bij onze partners 'Miles & More', 'BahnBonus' miles en punten verdienen telkens wanneer u een hotel boekt.
Topcijfers voor HRS:

Hotelinformatie

Servicetijden

Vroegste check-in

15:00

Laatste check-out

12:00

Betaalopties

  • Japan Credit Bureau
  • Visa
  • American Express
  • Mastercard