3 HRS-sterren

Spark by Hilton Minot

Inchecken: 15:00Uitchecken: 12:00
Parkeergelegenheid niet beschikbaar
Zwembad
Huisdieren toegestaan
Rolstoelvriendelijk
Wifi
Rolstoelvriendelijk

Nog geen beoordeling

929 20TH AVE SE, 58701 Minot

Locatie en afstanden

location target

929 20TH AVE SE, 58701 Minot

Bij Sierra Inn Minot in Minot zit je op korte afstand van Scandinavian Heritage Park en Dakota Square Mall. Dit hotel ligt in de buurt van Roosevelt Park Zoo en Roosevelt Park.

MOT-Minot Intl Airport6,4 km
Stadscentrum3 km

Hotelvoorwaarden en informatie

Hotel Beschrijving

Doe of je thuis bent in één van de 82 individueel gedecoreerde kamers met een koelkast en een magnetron. Wifi en kabelinternet zijn gratis, terwijl de lcd-televisie van 42 inch met kabelzenders voor het kijkplezier zorgt. De privébadkamers met een bad/douchecombinatie hebben elk diepe baden en gratis toiletartikelen. Voorzieningen zijn bijvoorbeeld een kluis, een bureau en een telefoon met gratis lokale gesprekken.Enkele van de voorzieningen zijn gratis kabelinternet, een businesscentrum en gratis kranten in de lobby. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.Profiteer zoveel mogelijk van recreatieve voorzieningen, met onder meer een binnenzwembad en fitnessfaciliteiten. Dit hotel bevat ook gratis wifi, een open haard in de lobby en een picknickplaats.Recreatieve voorzieningen van dit hotel bestaan onder andere uit een binnenzwembad en fitnessfaciliteiten.Dagelijks kun je van 06.30 uur tot 09.30 uur genieten van een gratis continentaal ontbijt. 

Speciale kenmerken van het hotel

Belangrijke info voor vertrek: Maximaal 2 kinderen t/m 12 jaar oud kunnen gratis verblijven wanneer zij in dezelfde kamer als hun ouders of voogd slapen en de aanwezige bedden gebruiken.

Populairste faciliteiten

Zwembad
Rolstoelvriendelijk
Wifi
Huisdieren toegestaan
Lift

Veelgestelde vragen over Spark by Hilton Minot

Gasten van het Spark by Hilton Minot kunnen gebruik maken van de volgende parkeerfaciliteiten:
  • dotGemarkeerde parkeerplaats voor minder-validen
Netheid van het hotel, Prijs-kwaliteit en Ambiance/sfeer in het hotel werden bijzonder hoog gewaardeerd.
Check-in is op zijn vroegst mogelijk vanaf 15:00 klok.
Uitchecken is mogelijk niet later dan 12:00 klok.
Het dichtstbijzijnde vliegveld is 6.44 km van het hotel.
Helaas biedt het Spark by Hilton Minot geen voordelen voor HRS-gasten.
Het hotel heeft geen eigen restaurant.
Spark by Hilton Minot is een van de barrièrevrije hotels in Minot.
Helaas hebben de hotelkamers in het Spark by Hilton Minot geen eigen airconditioning.
Helaas kunt u dit hotel niet gratis annuleren.
U kunt in het hotel betalen met de volgende betaalmiddelen:
  • dotVisa
  • dotMastercard
  • dotJapan Credit Bureau
  • dotDiners Club
  • dotAmerican Express
Met uw myHRS-account kunt u bij onze partners 'Miles & More', 'BahnBonus' miles en punten verdienen telkens wanneer u een hotel boekt.
Topcijfers voor HRS:

Hotelinformatie

Servicetijden

Vroegste check-in

15:00

Laatste check-out

12:00

Betaalopties

  • Visa
  • Mastercard
  • Japan Credit Bureau
  • Diners Club
  • American Express