3 HRS-sterren

Koa Lagoon

  • Parkeergelegenheid

  • Zwembad

  • Wifi

  • Kabel-tv

  • Badkamer

  • Lift

Nog geen beoordeling

800 S Kihei Road, 96753 Kihei

Locatie en afstanden

location target

800 S Kihei Road, 96753 Kihei

Koa Lagoon ligt aan het strand van Kihei en op loopafstand van Hawaiian Islands Humpback Whale Sanctuary Visitor Center en Kalepolepo. Dit appartement bij het strand ligt in de buurt van Lava Fields en Sanctuary Education Center Whale Watch Center.

Dichtstbijzijnde luchthaven15 km
Stadscentrum1 km

Hotelvoorwaarden en informatie

Hotel Beschrijving

Doe of je thuis bent in één van de 42 klimaatgeregelde kamers met keukens, inclusief een koelkast en een kookplaat. Alle kamers hebben een veranda. Wifi of kabelinternet is gratis terwijl de flatscreentelevisie met kabelzenders je helpt bij het ontspannen. Voorzieningen zijn bijvoorbeeld een magnetron, een koffiezetapparaat/waterkoker en een telefoon met gratis lokale gesprekken.De receptie is tijdens beperkte uren geopend. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.Profiteer van een buitenzwembad of maak gebruik van gratis wifi of barbecues.Recreatieve voorzieningen van dit appartement bestaan onder andere uit een buitenzwembad. De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.

Speciale kenmerken van het hotel

Verplichte toeslagen en belastingen: De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald: Borgsom: USD 250.00 per verblijf We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven hieronder vermeld. Toch kunnen deze kosten variëren, bijvoorbeeld op basis van de verblijfsperiode of het geboekte kamertype.

Populairste faciliteiten

  • Zwembad
  • Wifi
  • Kabel-tv
  • Badkamer
  • Lift
  • Airconditioning
  • Parkeergelegenheid

Gratis voor gasten van HRS

  • Binnenlandse telefoongesprekken via vaste lijn

Veelgestelde vragen over Koa Lagoon

Gasten van het Koa Lagoon kunnen gebruik maken van de volgende parkeerfaciliteiten:
  • dotParkeergelegenheid hoort bij hotel
Netheid van het hotel, Prijs-kwaliteit en Ambiance/sfeer in het hotel werden bijzonder hoog gewaardeerd.
Check-in is op zijn vroegst mogelijk vanaf klok.
Uitchecken is mogelijk niet later dan klok.
Het dichtstbijzijnde vliegveld is 15 km van het hotel.
De volgende voordelen die HRS-klanten krijgen bij het boeken van het Koa Lagoon:
  • dotBinnenlandse telefoongesprekken via vaste lijn
Het hotel heeft geen eigen restaurant.
Koa Lagoon is helaas niet drempelvrij.
De hotelkamers in Koa Lagoon zijn uitgerust met een eigen airconditioning.
Helaas kunt u dit hotel niet gratis annuleren.
U kunt in het hotel betalen met de volgende betaalmiddelen:
  • dotMastercard
  • dotVisa
  • dotAmerican Express
Met uw myHRS-account kunt u bij onze partners 'Miles & More', 'BahnBonus' miles en punten verdienen telkens wanneer u een hotel boekt.
Topcijfers voor HRS:

Hotelinformatie

Betaalopties

  • Mastercard
  • Visa
  • American Express