3 HRS-sterren

Yuttarino-Sato Inaka

Parkeergelegenheid niet beschikbaar
Huisdieren toegestaan
Lift

Nog geen beoordeling

Chisato 503-294, 395-0304 Achi-mura

Locatie en afstanden

location target

Chisato 503-294, 395-0304 Achi-mura

Dichtstbijzijnde luchthaven76 km
Dichtstbijzijnd station19 km
Stadscentrum1 km

Hotelvoorwaarden en informatie

Hotel Beschrijving

Yuttarino-Sato Inaka bevindt zich in Achi, op 7 minuten lopen van Achi Shrine, en biedt accommodatie met een tuin, gratis privéparkeren, een gedeelde lounge en een terras. De ryokan met 3 sterren heeft kamers met airconditioning, een eigen badkamer en gratis WiFi. De accommodatie is rookvrij en is gelegen op 2,4 km van Achi Shrine Okumiya. Alle kamers bij de ryokan zijn voorzien van een flatscreen-tv met satellietzenders en een kluisje. Alle kamers bij Yuttarino-Sato Inaka hebben beddengoed en handdoeken. Bij de accommodatie kun je volop genieten van een sauna en een thermaalbad. Ichiban Shimizu ligt op 3,3 km van Yuttarino-Sato Inaka, en Muku Hatoju Memorial Museum ligt 21 km verderop. Vliegveld Luchthaven Nagoya ligt op 92 km van de accommodatie. Beheerd door een particuliere host

Populairste faciliteiten

Lift
Huisdieren toegestaan

Gratis voor gasten van HRS

  • Parkeergelegenheid direct bij het hotel

Veelgestelde vragen over Yuttarino-Sato Inaka

Sorry, geen parkeergelegenheid voor gasten van het Yuttarino-Sato Inaka.
Netheid van het hotel, Prijs-kwaliteit en Ambiance/sfeer in het hotel werden bijzonder hoog gewaardeerd.
Check-in is op zijn vroegst mogelijk vanaf klok.
Uitchecken is mogelijk niet later dan klok.
Het dichtstbijzijnde station is 19 km verwijderd van de accommodatie.
Het dichtstbijzijnde vliegveld is 76 km van het hotel.
De volgende voordelen die HRS-klanten krijgen bij het boeken van het Yuttarino-Sato Inaka:
  • dotParkeergelegenheid direct bij het hotel
Het hotel heeft geen eigen restaurant.
Yuttarino-Sato Inaka is helaas niet drempelvrij.
Helaas hebben de hotelkamers in het Yuttarino-Sato Inaka geen eigen airconditioning.
Helaas kunt u dit hotel niet gratis annuleren.
U kunt in het hotel betalen met de volgende betaalmiddelen:
  • dotJapan Credit Bureau
  • dotChina UnionPay
  • dotDiners Club
  • dotAmerican Express
  • dotVisa
  • dotMastercard
Met uw myHRS-account kunt u bij onze partners 'Miles & More', 'BahnBonus' miles en punten verdienen telkens wanneer u een hotel boekt.
Topcijfers voor HRS:

Hotelinformatie

Betaalopties

  • Japan Credit Bureau
  • China UnionPay
  • Diners Club
  • American Express
  • Visa
  • Mastercard