2 HRS-sterren

Le Mediterranée

Inchecken: 14:30Uitchecken: 11:00
Parkeergelegenheid
Rookvrije kamer
Hotelbar
Parkeergelegenheid

Nog geen beoordeling

8, Avenue de la Méditerranée, 83400 Hyères

Locatie en afstanden

location target

8, Avenue de la Méditerranée, 83400 Hyères

Bij Le Mediterranée in Hyères zit je bij de zee, op korte afstand van Port d'Hyères en Strand van La Capte. Dit hotel ligt in de buurt van Accro Aventures en Kiddy Parc.

Dichtstbijzijnde luchthaven2 km
Dichtstbijzijnd station3 km
Stadscentrum5 km

Hotelvoorwaarden en informatie

Hotel Beschrijving

Doe of je thuis bent in één van de 14 klimaatgeregelde kamers met een flatscreentelevisie. Er is gratis wifi op de kamer als je op het internet wilt surfen. De privébadkamers met een douche hebben gratis toiletartikelen en een haardroger. Bij de voorzieningen horen een bureau en de kamers worden dagelijks schoongemaakt.Enkele van de voorzieningen zijn gratis kranten in de lobby, meertalig personeel en een kluis bij de receptie. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.De accommodatie heeft een terras waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi en hulp bij uitstapjes/tickets.Bestel je favoriete drankje in een bar/lounge. Dagelijks kun je tegen betaling genieten van een lekker continentaal ontbijt, dat geserveerd wordt van 07.30 uur tot 10.00 uur. 

Speciale kenmerken van het hotel

Nationale classificatie: ATOUT France, het Franse Bureau voor Toerisme, heeft aan deze accommodatie een officiële sterrenclassificatie toegekend. Belangrijke info voor vertrek: Huisdieren zijn alleen toegestaan in specifieke kamers (toeslagen zijn van toepassing, meer info vind je in de sectie 'Kosten'). Je kunt een van deze kamers boeken door rechtstreeks contact op te nemen met de accommodatie. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging. Toeslagen: De accommodatie brengt de volgende toeslagen en borgsommen in rekening tijdens de serviceverlening, het in- of uitchecken . Toeslag voor continentaal ontbijt: ca. EUR 9.00 per persoon Toeslag voor huisdieren: EUR 8€ per huisdier, per nacht Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.  Verplichte toeslagen en belastingen: De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald: De stad heft de volgende belasting: EUR 0.99 per persoon, per nacht. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen die jonger zijn dan 15. We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven hieronder vermeld. Toch kunnen deze kosten variëren, bijvoorbeeld op basis van de verblijfsperiode of het geboekte kamertype.

Populairste faciliteiten

Rookvrije kamer
Hotelbar
Parkeergelegenheid

Veelgestelde vragen over Le Mediterranée

Gasten van het Le Mediterranée kunnen gebruik maken van de volgende parkeerfaciliteiten:
  • dotParkeergelegenheid bij hotel
Netheid van het hotel, Prijs-kwaliteit en Ambiance/sfeer in het hotel werden bijzonder hoog gewaardeerd.
Check-in is op zijn vroegst mogelijk vanaf 14:30 klok.
Uitchecken is mogelijk niet later dan 11:00 klok.
Het dichtstbijzijnde station is 3 km verwijderd van de accommodatie.
Het dichtstbijzijnde vliegveld is 2 km van het hotel.
Helaas biedt het Le Mediterranée geen voordelen voor HRS-gasten.
Het hotel heeft geen eigen restaurant.
Le Mediterranée is helaas niet drempelvrij.
Helaas hebben de hotelkamers in het Le Mediterranée geen eigen airconditioning.
Helaas kunt u dit hotel niet gratis annuleren.
U kunt in het hotel betalen met de volgende betaalmiddelen:
  • dotMastercard
  • dotAmerican Express
  • dotVisa
Met uw myHRS-account kunt u bij onze partners 'Miles & More', 'BahnBonus' miles en punten verdienen telkens wanneer u een hotel boekt.
Topcijfers voor HRS:

Hotelinformatie

Servicetijden

Vroegste check-in

14:30

Laatste check-out

11:00

Betaalopties

  • Mastercard
  • American Express
  • Visa