4 HRS-sterren

Auckland Harbour Suites

Inchecken: 14:00Uitchecken: 10:00
Parkeergelegenheid
Wifi
Parkeergelegenheid

Nog geen beoordeling

16 GORE STREET, 01010 Newmarket

Locatie en afstanden

location target

16 GORE STREET, 01010 Newmarket

Oaks Auckland Harbour ligt in hartje Auckland, op loopafstand van Britomart en High Street. Dit appartement met 4,5 sterren ligt vlak bij Universiteit van Auckland en Sky Tower.

Dichtstbijzijnde luchthaven18 km
Dichtstbijzijnd station0 m
Stadscentrum2 km

Hotelvoorwaarden en informatie

Hotel Beschrijving

Doe of je thuis bent in één van de 83 kamers met keukens, inclusief een koelkast en een kookplaat. Alle kamers hebben een balkon. De kamers hebben een flatscreentelevisie met kabelzenders, terwijl je dankzij gratis wifi online blijft. Bij de voorzieningen horen een telefoon, net zoals een bureau en een magnetron.Enkele van de voorzieningen zijn een stomerij/wasserijservice, een 24-uurs receptie en een bagageopslagruimte. Ter plaatse heb je parkeerplaatsen.Loop vooral de recreatieve voorzieningen zoals een buitenzwembad en fitnessfaciliteiten niet mis.Recreatieve voorzieningen van dit appartement bestaan onder andere uit een buitenzwembad en fitnessfaciliteiten.

Speciale kenmerken van het hotel

Nationale classificatie: Deze accommodatie heeft geen classificatie van Qualmark®. Wij hebben volgens ons classificatiesysteem een classificatie toegekend. Dit is om klanten te helpen bij het maken van hun keuze. Belangrijke info voor vertrek: Kinderen t/m 5 jaar oud verblijven gratis wanneer zij in dezelfde kamer als hun ouders of voogd slapen en de aanwezige bedden gebruiken. Toeslagen: De accommodatie brengt de volgende toeslagen en borgsommen in rekening tijdens de serviceverlening, het in- of uitchecken . Parkeerkosten: NZD 30.00 per dag Toeslag voor extra bed: NZD 44.0 per nacht De accommodatie berekent een toeslag bij betalingen met een creditcard. Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Populairste faciliteiten

Wifi
Parkeergelegenheid

Veelgestelde vragen over Auckland Harbour Suites

Gasten van het Auckland Harbour Suites kunnen gebruik maken van de volgende parkeerfaciliteiten:
  • dotParkeergelegenheid hoort bij hotel
Netheid van het hotel, Prijs-kwaliteit en Ambiance/sfeer in het hotel werden bijzonder hoog gewaardeerd.
Check-in is op zijn vroegst mogelijk vanaf 14:00 klok.
Uitchecken is mogelijk niet later dan 10:00 klok.
Het dichtstbijzijnde station is 0 km verwijderd van de accommodatie.
Het dichtstbijzijnde vliegveld is 18 km van het hotel.
Helaas biedt het Auckland Harbour Suites geen voordelen voor HRS-gasten.
Het hotel heeft geen eigen restaurant.
Auckland Harbour Suites is helaas niet drempelvrij.
Helaas hebben de hotelkamers in het Auckland Harbour Suites geen eigen airconditioning.
Helaas kunt u dit hotel niet gratis annuleren.
U kunt in het hotel betalen met de volgende betaalmiddelen:
  • dotMastercard
  • dotAmerican Express
  • dotVisa
  • dotDiners Club
Met uw myHRS-account kunt u bij onze partners 'Miles & More', 'BahnBonus' miles en punten verdienen telkens wanneer u een hotel boekt.
Topcijfers voor HRS:
clean and safe

Clean & Safe Protocol

Self Inspected Hotel

Het hotel heeft een zelfinspectie ondergaan met betrekking tot de verbeterde beschermende maatregelen.

Hotelinformatie

Servicetijden

Vroegste check-in

14:00

Laatste check-out

10:00

Betaalopties

  • Mastercard
  • American Express
  • Visa
  • Diners Club