4 HRS-sterren

Hideaway of Rotorua

Inchecken: 14:00Uitchecken: 10:00
Parkeergelegenheid
Rookvrije kamer
Parkeergelegenheid

Nog geen beoordeling

436 Ngongotaha Road, 3015 Selwyn Heights

Locatie en afstanden

location target

436 Ngongotaha Road, 3015 Selwyn Heights

Bij Rotorua Hideaway Lodge in Ngongotaha zit je op korte afstand van Ogo en Mitai Maori Village. Dit motel met 4 sterren ligt in de buurt van Rainbow Springs Kiwi Wildlife Park en Skyline Rotorua.

Dichtstbijzijnde luchthaven9 km
Stadscentrum2 km

Hotelvoorwaarden en informatie

Hotel Beschrijving

Doe of je thuis bent in één van de 14 individueel gemeubileerde kamers met een koelkast en een magnetron. Alle kamers hebben een balkon. Alle kamers hebben een plasmatelevisie van 32 inch met digitale zenders, terwijl je dankzij gratis wifi online blijft. Badkamers hebben een douche en een haardroger.Enkele van de voorzieningen zijn gratis kabelinternet, een bagageopslagruimte en een wasserij. Ter plaatse heb je gratis parkeerplaatsen.De accommodatie heeft een tuin waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi en hulp bij uitstapjes/tickets. Dit motel heeft ook een picknickplaats en barbecues.De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.

Speciale kenmerken van het hotel

Nationale classificatie: Deze accommodatie heeft geen classificatie van Qualmark®. Wij hebben volgens ons classificatiesysteem een classificatie toegekend. Dit is om klanten te helpen bij het maken van hun keuze. Belangrijke info voor vertrek: Huisdieren zijn alleen toegestaan in specifieke kamers. Ook andere huisdierbeperkingen gelden. Je kunt na overleg met de accommodatie huisdieren meenemen. De contactgegevens van de accommodatie vind je in de boekingsbevestiging. Toeslagen: De accommodatie brengt de volgende toeslagen en borgsommen in rekening tijdens de serviceverlening, het in- of uitchecken . Voor laat uitchecken worden kosten in rekening gebracht Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Populairste faciliteiten

Rookvrije kamer
Parkeergelegenheid

Veelgestelde vragen over Hideaway of Rotorua

Gasten van het Hideaway of Rotorua kunnen gebruik maken van de volgende parkeerfaciliteiten:
  • dotParkeergelegenheid bij hotel
  • dotParkeergelegenheid hoort bij hotel
  • dotVeilige parkeergelegenheid
  • dotParkeerplaats voor bussen bij hotel
Netheid van het hotel, Prijs-kwaliteit en Ambiance/sfeer in het hotel werden bijzonder hoog gewaardeerd.
Check-in is op zijn vroegst mogelijk vanaf 14:00 klok.
Uitchecken is mogelijk niet later dan 10:00 klok.
Het dichtstbijzijnde vliegveld is 9 km van het hotel.
Helaas biedt het Hideaway of Rotorua geen voordelen voor HRS-gasten.
Het hotel heeft geen eigen restaurant.
Hideaway of Rotorua is helaas niet drempelvrij.
Helaas hebben de hotelkamers in het Hideaway of Rotorua geen eigen airconditioning.
Helaas kunt u dit hotel niet gratis annuleren.
U kunt in het hotel betalen met de volgende betaalmiddelen:
  • dotVisa
  • dotMastercard
Met uw myHRS-account kunt u bij onze partners 'Miles & More', 'BahnBonus' miles en punten verdienen telkens wanneer u een hotel boekt.
Topcijfers voor HRS:

Hotelinformatie

Servicetijden

Vroegste check-in

14:00

Laatste check-out

10:00

Betaalopties

  • Visa
  • Mastercard