3 HRS-sterren

Vatican Vista

  • Parkeergelegenheid

  • Huisdieren toegestaan

  • Badkamer

  • Rookvrije kamer

  • Lift

  • Bureau

Nog geen beoordeling

Piazza Del Risorgimento 36 Int.16, 192 Rome

Locatie en afstanden

location target

Piazza Del Risorgimento 36 Int.16, 192 Rome

Vatican Vista ligt in het centrum van Rome, op loopafstand van Apostolisch Paleis - Paleis van het Vaticaan en Vaticaanse Musea. Dit appartement ligt vlak bij Sint-Pietersplein en Sixtijnse Kapel.

Dichtstbijzijnde luchthaven16 km
Dichtstbijzijnd station1 km
Stadscentrum2 km

Hotelvoorwaarden en informatie

Hotel Beschrijving

Doe of je thuis bent in één van de 3 klimaatgeregelde kamers met keukens, inclusief een koelkast en een kookplaat. Een lcd-televisie van 42 inch en een dvd-speler worden voorzien, terwijl je met gratis wifi online blijft. Bij de voorzieningen horen een telefoon, net zoals een bureau en een zitruimte.Enkele van de voorzieningen zijn gratis kabelinternet, een limousine- of autoservice en een stomerij/wasserijservice. Gasten kunnen tegen betaling gebruikmaken van een shuttleservice van/naar de luchthaven (24 uur lang beschikbaar) en vervoer van/naar de cruiseterminal.De accommodatie heeft een tuin waar je van het uitzicht kunt genieten, maar profiteer ook van gratis wifi en een conciërgeservice. Je bezoekje aan nabije bezienswaardigheden wordt dankzij de lokale shuttlebus (toeslag) een fluitje van een cent.De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.Bestel je favoriete drankje in een bar/lounge. Tegen betaling kun je genieten van een continentaal ontbijt. 

Speciale kenmerken van het hotel

Belangrijke info voor vertrek: Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien. Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 2999.99 niet overschrijden. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging. Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging. Toeslagen: De accommodatie brengt de volgende toeslagen en borgsommen in rekening tijdens de serviceverlening, het in- of uitchecken . Toeslag voor continentaal ontbijt: ca. EUR 4.00 per persoon Parkeerkosten: EUR 6.00 per nacht Toeslag voor huisdieren: EUR 10.00 per huisdier, per nacht Toeslag voor extra bed: EUR 20 per nacht Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.  Verplichte toeslagen en belastingen: De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald: De stad heft de volgende belasting: EUR 3.50 per persoon, per nacht voor maximaal 10 nachten. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen die jonger zijn dan 10. We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven hieronder vermeld. Toch kunnen deze kosten variëren, bijvoorbeeld op basis van de verblijfsperiode of het geboekte kamertype.

Populairste faciliteiten

  • Huisdieren toegestaan
  • Badkamer
  • Rookvrije kamer
  • Lift
  • Bureau
  • Hotelbar
  • Wifi
  • Airconditioning
  • Parkeergelegenheid

Gratis voor gasten van HRS

  • Persoonlijke shuttleservice vanaf volgende treinstation

Veelgestelde vragen over Vatican Vista

Gasten van het Vatican Vista kunnen gebruik maken van de volgende parkeerfaciliteiten:
  • dotParkeergelegenheid hoort bij hotel
Netheid van het hotel, Prijs-kwaliteit en Ambiance/sfeer in het hotel werden bijzonder hoog gewaardeerd.
Check-in is op zijn vroegst mogelijk vanaf klok.
Uitchecken is mogelijk niet later dan klok.
Het dichtstbijzijnde station is 1 km verwijderd van de accommodatie.
Het dichtstbijzijnde vliegveld is 16 km van het hotel.
De volgende voordelen die HRS-klanten krijgen bij het boeken van het Vatican Vista:
  • dotPersoonlijke shuttleservice vanaf volgende treinstation
Het hotel heeft geen eigen restaurant.
Vatican Vista is helaas niet drempelvrij.
De hotelkamers in Vatican Vista zijn uitgerust met een eigen airconditioning.
Helaas kunt u dit hotel niet gratis annuleren.
U kunt in het hotel betalen met de volgende betaalmiddelen:
  • dotVisa
  • dotMastercard
Met uw myHRS-account kunt u bij onze partners 'Miles & More', 'BahnBonus' miles en punten verdienen telkens wanneer u een hotel boekt.
Topcijfers voor HRS:

Hotelinformatie

Betaalopties

  • Visa
  • Mastercard