2 HRS-sterren

Rodeway Inn

Inchecken: 15:00Uitchecken: 11:00
Parkeergelegenheid niet beschikbaar
Huisdieren toegestaan
Wifi

Nog geen beoordeling

120 W CATHY AVENUE, 68025 Fremont, NE

Locatie en afstanden

location target

120 W CATHY AVENUE, 68025 Fremont, NE

FET-Fremont Municipal Airport3,2 km
Stadscentrum3 km

Hotelvoorwaarden en informatie

Populairste faciliteiten

Huisdieren toegestaan
Wifi

Veelgestelde vragen over Rodeway Inn

Sorry, geen parkeergelegenheid voor gasten van het Rodeway Inn.
Netheid van het hotel, Prijs-kwaliteit en Ambiance/sfeer in het hotel werden bijzonder hoog gewaardeerd.
Check-in is op zijn vroegst mogelijk vanaf 15:00 klok.
Uitchecken is mogelijk niet later dan 11:00 klok.
Het dichtstbijzijnde vliegveld is 3.22 km van het hotel.
Helaas biedt het Rodeway Inn geen voordelen voor HRS-gasten.
Het hotel heeft geen eigen restaurant.
Rodeway Inn is helaas niet drempelvrij.
Helaas hebben de hotelkamers in het Rodeway Inn geen eigen airconditioning.
Helaas kunt u dit hotel niet gratis annuleren.
U kunt in het hotel betalen met de volgende betaalmiddelen:
  • dotMastercard
  • dotAmerican Express
  • dotDiners Club
  • dotVisa
  • dotJapan Credit Bureau
Met uw myHRS-account kunt u bij onze partners 'Miles & More', 'BahnBonus' miles en punten verdienen telkens wanneer u een hotel boekt.
Topcijfers voor HRS:
clean and safe

Clean & Safe Protocol

Self Inspected Hotel

Het hotel heeft een zelfinspectie ondergaan met betrekking tot de verbeterde beschermende maatregelen.

Hotelinformatie

Servicetijden

Vroegste check-in

15:00

Laatste check-out

11:00

Betaalopties

  • Mastercard
  • American Express
  • Diners Club
  • Visa
  • Japan Credit Bureau