3 HRS-sterren

MOUNTAIN LAKE LODGE

Parkeergelegenheid
Huisdieren toegestaan
Rolstoelvriendelijk
Hotelbar
Wifi
Rolstoelvriendelijk

Nog geen beoordeling

115 HOTEL CIRCLE, 24136 Mountain Lake

Locatie en afstanden

location target

115 HOTEL CIRCLE, 24136 Mountain Lake

Dichtstbijzijnde luchthaven50 km

Hotelvoorwaarden en informatie

Populairste faciliteiten

Huisdieren toegestaan
Hotelbar
Wifi
Rolstoelvriendelijk
Parkeergelegenheid

Veelgestelde vragen over MOUNTAIN LAKE LODGE

Gasten van het MOUNTAIN LAKE LODGE kunnen gebruik maken van de volgende parkeerfaciliteiten:
  • dotParkeergelegenheid hoort bij hotel
  • dotGemarkeerde parkeerplaats voor minder-validen
Netheid van het hotel, Prijs-kwaliteit en Ambiance/sfeer in het hotel werden bijzonder hoog gewaardeerd.
Check-in is op zijn vroegst mogelijk vanaf 16:00 klok.
Uitchecken is mogelijk niet later dan klok.
Het dichtstbijzijnde vliegveld is 50 km van het hotel.
Helaas biedt het MOUNTAIN LAKE LODGE geen voordelen voor HRS-gasten.
Het hotel heeft geen eigen restaurant.
MOUNTAIN LAKE LODGE is een van de barrièrevrije hotels in Mountain Lake.
Helaas hebben de hotelkamers in het MOUNTAIN LAKE LODGE geen eigen airconditioning.
Helaas kunt u dit hotel niet gratis annuleren.
U kunt in het hotel betalen met de volgende betaalmiddelen:
  • dotJapan Credit Bureau
  • dotDiners Club
  • dotAmerican Express
  • dotMastercard
  • dotVisa
Met uw myHRS-account kunt u bij onze partners 'Miles & More', 'BahnBonus' miles en punten verdienen telkens wanneer u een hotel boekt.
Topcijfers voor HRS:

Hotelinformatie

Servicetijden

Vroegste check-in

16:00

Betaalopties

  • Japan Credit Bureau
  • Diners Club
  • American Express
  • Mastercard
  • Visa