4 HRS-sterren

Crowne Plaza EAST MIDLANDS AIRPORT by IHG

Inchecken: 15:00Uitchecken: 11:00
Gratis wifi
Parkeergelegenheid
Gratis gebruik van de sauna
Huisdieren toegestaan
Zwembad
Betaal-tv
Bureau

Nog geen beoordeling

33 Packington Hill,Kegworth, DE74 2DF Derby, Derby

Locatie en afstanden

location target

33 Packington Hill,Kegworth, DE74 2DF Derby, Derby

Het hotel ligt in het centrum van Kegworth, vlak bij de snelweg M1, op circa 20 kilometer ten zuidoosten van Derby en het treinstation East Midlands Parkway. De internationale luchthaven East Midlands is met de auto in minder dan 10 minuten te bereiken. Het racecircuit Donington Park bevindt zich op slechts 8 kilometer van het hotel.

Dichtstbijzijnde luchthaven3 km
Dichtstbijzijnd station0 m
Stadscentrum16 km

Hotelvoorwaarden en informatie

Hotel Beschrijving

Het door een familie beheerde Best Western Premier Yew Lodge in Kegworth is een niet-rokershotel dat gasten een vriendelijke service en comfortabele accommodaties biedt. De kamers hebben een warme sfeer en zijn van alle gewenste gemakken voorzien, inclusief gratis Wi-Fi. Het elegante restaurant bekoort met voortreffelijke gerechten en een onberispelijke service.

Populairste faciliteiten

Betaal-tv
Bureau
Badkamer
Hotelbar
Huisdieren toegestaan
Rookvrije kamer
Kluisje op de kamer
Zwembad
Airconditioning

Gratis voor gasten van HRS

  • Parkeergelegenheid direct bij het hotel
  • Gratis gebruik van een internetterminal
  • Gratis gebruik van de sauna
  • Gratis wifi

Veelgestelde vragen over Crowne Plaza EAST MIDLANDS AIRPORT by IHG

Gratis WLAN op de kamer is beschikbaar voor alle Crowne Plaza EAST MIDLANDS AIRPORT by IHG gasten.
Gasten van het Crowne Plaza EAST MIDLANDS AIRPORT by IHG kunnen gebruik maken van de volgende parkeerfaciliteiten:
  • dotParkeergelegenheid hoort bij hotel
  • dotGemarkeerde parkeerplaats voor minder-validen
  • dotParkeren met oplaadmogelijkheid voor elektrische auto's
Netheid van het hotel, Prijs-kwaliteit en Ambiance/sfeer in het hotel werden bijzonder hoog gewaardeerd.
Check-in is op zijn vroegst mogelijk vanaf 15:00 klok.
Uitchecken is mogelijk niet later dan 11:00 klok.
Het dichtstbijzijnde station is 0 km verwijderd van de accommodatie.
Het dichtstbijzijnde vliegveld is 3 km van het hotel.
De volgende voordelen die HRS-klanten krijgen bij het boeken van het Crowne Plaza EAST MIDLANDS AIRPORT by IHG:
  • dotParkeergelegenheid direct bij het hotel
  • dotGratis gebruik van een internetterminal
  • dotGratis gebruik van de sauna
  • dotGratis wifi
Het hotel heeft geen eigen restaurant.
Crowne Plaza EAST MIDLANDS AIRPORT by IHG is een van de barrièrevrije hotels in Derby.
Helaas hebben de hotelkamers in het Crowne Plaza EAST MIDLANDS AIRPORT by IHG geen eigen airconditioning.
Helaas kunt u dit hotel niet gratis annuleren.
U kunt in het hotel betalen met de volgende betaalmiddelen:
  • dotFacturatie naar bedrijfsaccount mogelijk
Met uw myHRS-account kunt u bij onze partners 'Miles & More', 'BahnBonus' miles en punten verdienen telkens wanneer u een hotel boekt.
Topcijfers voor HRS:
clean and safe

Clean & Safe Protocol

Self Inspected Hotel

Het hotel heeft een zelfinspectie ondergaan met betrekking tot de verbeterde beschermende maatregelen.

Hotelinformatie

Servicetijden

Vroegste check-in

15:00

Laatste check-out

11:00

Gesproken talen

  • Engels sprekend personeel

Betaalopties

  • Facturatie naar bedrijfsaccount mogelijk