2 HRS-sterren

中山路易斯商务酒店

Parkeergelegenheid niet beschikbaar
Lift
Minibar
Hotelbar
Wifi
Kluisje op de kamer
Badkamer

Nog geen beoordeling

广东省 中山市 沙溪虎逊村大兜大街, undefined Zhongshan

Locatie en afstanden

location target

广东省 中山市 沙溪虎逊村大兜大街, undefined Zhongshan

Dichtstbijzijnde luchthaven50 km
Dichtstbijzijnd station16 km
Stadscentrum4 km

Hotelvoorwaarden en informatie

Populairste faciliteiten

Lift
Minibar
Hotelbar
Wifi
Kluisje op de kamer
Badkamer
Airconditioning
Bureau
Kabel-tv

Veelgestelde vragen over 中山路易斯商务酒店

Sorry, geen parkeergelegenheid voor gasten van het 中山路易斯商务酒店.
Netheid van het hotel, Prijs-kwaliteit en Ambiance/sfeer in het hotel werden bijzonder hoog gewaardeerd.
Check-in is op zijn vroegst mogelijk vanaf klok.
Uitchecken is mogelijk niet later dan klok.
Het dichtstbijzijnde station is 16 km verwijderd van de accommodatie.
Het dichtstbijzijnde vliegveld is 50 km van het hotel.
Helaas biedt het 中山路易斯商务酒店 geen voordelen voor HRS-gasten.
Het hotel heeft geen eigen restaurant.
中山路易斯商务酒店 is een van de barrièrevrije hotels in Zhongshan.
De hotelkamers in 中山路易斯商务酒店 zijn uitgerust met een eigen airconditioning.
Helaas kunt u dit hotel niet gratis annuleren.
U kunt in het hotel betalen met de volgende betaalmiddelen:
  • dotChina UnionPay
Met uw myHRS-account kunt u bij onze partners 'Miles & More', 'BahnBonus' miles en punten verdienen telkens wanneer u een hotel boekt.
Topcijfers voor HRS:

Hotelinformatie

Betaalopties

  • China UnionPay