3 HRS-sterren

Nature Zone Resort

Inchecken: 12:00Uitchecken: 11:00

Nog geen beoordeling

Pulippara, Pallivasal, Munnar, 685612 मुन्नार

Locatie en afstanden

location target

Pulippara, Pallivasal, Munnar, 685612 मुन्नार

Stadscentrum3 km

Hotelvoorwaarden en informatie

Veelgestelde vragen over Nature Zone Resort

Sorry, geen parkeergelegenheid voor gasten van het Nature Zone Resort.
Netheid van het hotel, Prijs-kwaliteit en Ambiance/sfeer in het hotel werden bijzonder hoog gewaardeerd.
Check-in is op zijn vroegst mogelijk vanaf 12:00 klok.
Uitchecken is mogelijk niet later dan 11:00 klok.
Helaas biedt het Nature Zone Resort geen voordelen voor HRS-gasten.
Het hotel heeft geen eigen restaurant.
Nature Zone Resort is helaas niet drempelvrij.
Helaas hebben de hotelkamers in het Nature Zone Resort geen eigen airconditioning.
Helaas kunt u dit hotel niet gratis annuleren.
U kunt in het hotel betalen met de volgende betaalmiddelen:
    Met uw myHRS-account kunt u bij onze partners 'Miles & More', 'BahnBonus' miles en punten verdienen telkens wanneer u een hotel boekt.
    Topcijfers voor HRS:

    Hotelinformatie

    Servicetijden

    Vroegste check-in

    12:00

    Laatste check-out

    11:00