2 HRS-sterren

汕头金平月亮住宿

Parkeergelegenheid niet beschikbaar
Badkamer
Kabel-tv
Airconditioning
Lift
Bureau

Nog geen beoordeling

华侨新村路1号一座208, undefined Shantou

Locatie en afstanden

location target

华侨新村路1号一座208, undefined Shantou

Dichtstbijzijnde luchthaven11 km
Dichtstbijzijnd station7 km
Stadscentrum2 km

Hotelvoorwaarden en informatie

Populairste faciliteiten

Badkamer
Kabel-tv
Airconditioning
Lift
Bureau

Veelgestelde vragen over 汕头金平月亮住宿

Sorry, geen parkeergelegenheid voor gasten van het 汕头金平月亮住宿.
Netheid van het hotel, Prijs-kwaliteit en Ambiance/sfeer in het hotel werden bijzonder hoog gewaardeerd.
Check-in is op zijn vroegst mogelijk vanaf klok.
Uitchecken is mogelijk niet later dan klok.
Het dichtstbijzijnde station is 7 km verwijderd van de accommodatie.
Het dichtstbijzijnde vliegveld is 11 km van het hotel.
Helaas biedt het 汕头金平月亮住宿 geen voordelen voor HRS-gasten.
Het hotel heeft geen eigen restaurant.
汕头金平月亮住宿 is helaas niet drempelvrij.
De hotelkamers in 汕头金平月亮住宿 zijn uitgerust met een eigen airconditioning.
Helaas kunt u dit hotel niet gratis annuleren.
U kunt in het hotel betalen met de volgende betaalmiddelen:
    Met uw myHRS-account kunt u bij onze partners 'Miles & More', 'BahnBonus' miles en punten verdienen telkens wanneer u een hotel boekt.
    Topcijfers voor HRS:

    Hotelinformatie