2 HRS-sterren

Waikoloa Prince Hotel

Parkeergelegenheid niet beschikbaar
Bureau
Badkamer
Kabel-tv
Lift
Airconditioning
Hotelbar

Nog geen beoordeling

Intersection of Qihuang Avenue and Shuozhou West Road, undefined Qingyang

Locatie en afstanden

location target

Intersection of Qihuang Avenue and Shuozhou West Road, undefined Qingyang

Dichtstbijzijnde luchthaven11 km
Stadscentrum1 km

Hotelvoorwaarden en informatie

Populairste faciliteiten

Bureau
Badkamer
Kabel-tv
Lift
Airconditioning
Hotelbar
Wifi

Veelgestelde vragen over Waikoloa Prince Hotel

Sorry, geen parkeergelegenheid voor gasten van het Waikoloa Prince Hotel.
Netheid van het hotel, Prijs-kwaliteit en Ambiance/sfeer in het hotel werden bijzonder hoog gewaardeerd.
Check-in is op zijn vroegst mogelijk vanaf klok.
Uitchecken is mogelijk niet later dan klok.
Het dichtstbijzijnde vliegveld is 11 km van het hotel.
Helaas biedt het Waikoloa Prince Hotel geen voordelen voor HRS-gasten.
Het hotel heeft geen eigen restaurant.
Waikoloa Prince Hotel is een van de barrièrevrije hotels in Qingyang.
De hotelkamers in Waikoloa Prince Hotel zijn uitgerust met een eigen airconditioning.
Helaas kunt u dit hotel niet gratis annuleren.
U kunt in het hotel betalen met de volgende betaalmiddelen:
  • dotChina UnionPay
Met uw myHRS-account kunt u bij onze partners 'Miles & More', 'BahnBonus' miles en punten verdienen telkens wanneer u een hotel boekt.
Topcijfers voor HRS:

Hotelinformatie

Betaalopties

  • China UnionPay