3 HRS-sterren

新北新庄馥华大观商旅

Parkeergelegenheid niet beschikbaar
Kabel-tv
Lift
Airconditioning

Nog geen beoordeling

大观街60号, 242 New Taipei

Locatie en afstanden

location target

大观街60号, 242 New Taipei

Dichtstbijzijnde luchthaven19 km
Dichtstbijzijnd station4 km
Stadscentrum4 km

Hotelvoorwaarden en informatie

Populairste faciliteiten

Kabel-tv
Lift
Airconditioning

Veelgestelde vragen over 新北新庄馥华大观商旅

Sorry, geen parkeergelegenheid voor gasten van het 新北新庄馥华大观商旅.
Netheid van het hotel, Prijs-kwaliteit en Ambiance/sfeer in het hotel werden bijzonder hoog gewaardeerd.
Het dichtstbijzijnde station is 4 km verwijderd van de accommodatie.
Het dichtstbijzijnde vliegveld is 19 km van het hotel.
Helaas biedt het 新北新庄馥华大观商旅 geen voordelen voor HRS-gasten.
Het hotel heeft geen eigen restaurant.
新北新庄馥华大观商旅 is helaas niet drempelvrij.
De hotelkamers in 新北新庄馥华大观商旅 zijn uitgerust met een eigen airconditioning.
Helaas kunt u dit hotel niet gratis annuleren.
U kunt in het hotel betalen met de volgende betaalmiddelen:
  • dotMastercard
  • dotJapan Credit Bureau
  • dotChina UnionPay
  • dotVisa
Met uw myHRS-account kunt u bij onze partners 'Miles & More', 'BahnBonus' miles en punten verdienen telkens wanneer u een hotel boekt.
Topcijfers voor HRS:

Hotelinformatie

Betaalopties

  • Mastercard
  • Japan Credit Bureau
  • China UnionPay
  • Visa