4 HRS-sterren

The Celecton Fukushima

Parkeergelegenheid niet beschikbaar
Huisdieren toegestaan
Lift

Nog geen beoordeling

Otamachi 13-73, 960-8068 Fukushima-shi, Fukushima

Locatie en afstanden

location target

Otamachi 13-73, 960-8068 Fukushima-shi, Fukushima

Dichtstbijzijnde luchthaven50 km
Dichtstbijzijnd station1 km
Stadscentrum1 km

Hotelvoorwaarden en informatie

Hotel Beschrijving

The Celecton Fukushima ligt in Fukushima, op 19 km van Goshiki-numa, en biedt een restaurant, een bar en gratis WiFi. U kunt in het eigen restaurant van een maaltijd genieten. Alle kamers in dit hotel zijn voorzien van airconditioning, een flatscreen-tv en een waterkoker. U kunt gebruikmaken van slippers en een haardroger. De receptie is 24 uur per dag geopend. De dichtstbijzijnde luchthaven is Sendai, op 59 km van The Celecton Fukushima.

Populairste faciliteiten

Huisdieren toegestaan
Lift

Veelgestelde vragen over The Celecton Fukushima

Sorry, geen parkeergelegenheid voor gasten van het The Celecton Fukushima.
Netheid van het hotel, Prijs-kwaliteit en Ambiance/sfeer in het hotel werden bijzonder hoog gewaardeerd.
Check-in is op zijn vroegst mogelijk vanaf klok.
Uitchecken is mogelijk niet later dan klok.
Het dichtstbijzijnde station is 1 km verwijderd van de accommodatie.
Het dichtstbijzijnde vliegveld is 50 km van het hotel.
Helaas biedt het The Celecton Fukushima geen voordelen voor HRS-gasten.
Het hotel heeft geen eigen restaurant.
The Celecton Fukushima is helaas niet drempelvrij.
Helaas hebben de hotelkamers in het The Celecton Fukushima geen eigen airconditioning.
Helaas kunt u dit hotel niet gratis annuleren.
U kunt in het hotel betalen met de volgende betaalmiddelen:
  • dotAmerican Express
  • dotMastercard
  • dotVisa
  • dotDiners Club
  • dotJapan Credit Bureau
Met uw myHRS-account kunt u bij onze partners 'Miles & More', 'BahnBonus' miles en punten verdienen telkens wanneer u een hotel boekt.
Topcijfers voor HRS:

Hotelinformatie

Betaalopties

  • American Express
  • Mastercard
  • Visa
  • Diners Club
  • Japan Credit Bureau